دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

تری هیدرات کلرید طلا(III)

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است. شما می توانید برای خرید تری هیدرات کلرید طلا(III) با این شرکت تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید محصولات و اطلاعات کمپانی مرک آلمان را از این شرکت تهیه نمایید. همانطور که می دانید مرک آلمان  یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی در دنیا به شمار می رود.

تری هیدرات کلرید طلا(III) کد G4022

مشخصات محصول
  • نام ماده: تری هیدرات کلرید طلا(III)
  • کد: G4022
  • مترادف(ها): هیدروژن تتراکلروآئورات (III)، اسید تتراکلرواوریک (III)تری هیدرات کلرید طلا(III)...
  • بسته یندی: 1 گرم – 5 گرم – 10 گرم – 25 گرم
  • فرمول خطی: HAuCl4 · 3H2O
  • شماره CAS: 16961-25-4
  • وزن مولکولی: 393.83
  • شماره EC: 240-948-4

کاربرد تری هیدرات کلرید طلا(III)

کاتالیزورهای طلا – «جلو طلا» قرن بیست و یکم تری هیدرات کلرید طلا (III) می تواند به عنوان یک نمک پیش ساز طلا برای تولید نانوذرات طلا (AuNP) با استفاده از عوامل کاهنده مختلف استفاده شود. همچنین می تواند به عنوان کاتالیزور در فرآیندهای زیر استفاده شود: HAuCl4 3H2O inPEG 400 برای سنتز مشتقات اسپیروکرومن از طریق واکنش سه جزئی یک گلدانی ایزاتین/اسنفتوکینون، ترکیبات متیلن فعال و 1،3-دیکتون/4-هیدروکسی کومارین حلقوی استفاده می شود. سیستم کاتالیزوری Au/CeO2 در اکسیداسیون شیمیایی الکل‌های آروماتیک/الیفاتیک به ترکیبات کربونیل مربوطه استفاده می‌شود. در سنتز آلیل نفتالین ها با باز کردن حلقه 1،4-اپوکسی-1،4-دی هیدرونفتالین ها با آلیل تری متیل سیلان استفاده می شود. تری هیدرات کلرید طلا (III) کد G4022 یک ترکیب شیمیایی با فرمول AuCl3·3H2O است. این ماده جامد زرد نارنجی است که در آب و اتانول محلول است. می توان آن را با واکنش فلز طلا با aqua regia، مخلوطی از اسیدهای نیتریک و هیدروکلریک، و سپس تبلور محلول حاصل، تهیه کرد. کلرید طلا (III) یک پیش ساز مهم برای سنتز انواع ترکیبات طلا از جمله کمپلکس های آلی فلزی و نانوذرات طلا است. همچنین در تهیه کنتاکت های الکترونیکی با روکش طلا و به عنوان کاتالیزور در سنتز آلی استفاده می شود. علاوه بر این، در طب سنتی برای درمان آرتریت روماتوئید و سایر بیماری ها استفاده می شود. استفاده از کلرید طلا (III) با احتیاط بسیار مهم است، زیرا می تواند سمی باشد و ممکن است باعث تحریک پوست و تنفس شود. هنگام کار با این ترکیب باید اقدامات احتیاطی مناسب مانند پوشیدن دستکش محافظ و ماسک رعایت شود.

چند کاربرد متداول از نانوذرات طلا چیست؟

نانوذرات طلا به دلیل خواص نوری، الکترونیکی و شیمیایی منحصر به فرد خود، کاربردهای گسترده ای در زمینه های مختلف دارند. در اینجا برخی از کاربردهای رایج نانوذرات طلا آورده شده است: 1. کاربردهای زیست پزشکی: نانوذرات طلا در توسعه حسگرهای زیستی، سیستم‌های تحویل دارو، و عوامل تصویربرداری برای درمان و تشخیص سرطان استفاده می‌شوند. 2. الکترونیک: نانوذرات طلا به دلیل رسانایی و پایداری عالی در ساخت وسایل الکترونیکی مانند حسگرها، دستگاه های حافظه و سلول های خورشیدی استفاده می شود. تری هیدرات کلرید طلا(III) کد G4022. 3. کاتالیز: نانوذرات طلا به دلیل فعالیت کاتالیزوری و گزینش پذیری بالا به عنوان کاتالیزور در واکنش های شیمیایی مختلف استفاده می شوند. 4. صنایع غذایی: نانوذرات طلا به دلیل خواص ضد میکروبی و توانایی در افزایش طعم و رنگ به عنوان افزودنی های غذایی استفاده می شوند. 5. کاربردهای زیست محیطی: نانوذرات طلا به دلیل قابلیت جذب فلزات سنگین و آلاینده های آلی در تصفیه آب و اصلاح محیط زیست مورد استفاده قرار می گیرند. 6. لوازم آرایشی: نانوذرات طلا به دلیل قابلیت نفوذ به پوست و افزایش ظاهر پوست در لوازم آرایشی استفاده می شود. به طور کلی، خواص منحصر به فرد نانوذرات طلا، آنها را به موادی همه کاره با طیف گسترده ای از کاربردهای بالقوه در زمینه های مختلف تبدیل می کند.   تری هیدرات کلرید طلا(III)

چند نمونه از واکنش‌های شیمیایی که از نانوذرات طلا به عنوان کاتالیزور استفاده می‌کنند چیست؟

نشان داده شده است که نانوذرات طلا (AuNPs) کاتالیزورهای موثری در انواع واکنش‌های شیمیایی هستند. در اینجا چند نمونه آورده شده است: 1. واکنش های اکسیداسیون: نانوذرات طلا می توانند اکسیداسیون الکل ها، آلکن ها و سایر ترکیبات آلی را با استفاده از اکسیژن مولکولی یا سایر اکسیدان ها کاتالیز کنند. تری هیدرات کلرید طلا(III) کد G4022. 2. واکنش های هیدروژناسیون: نانوذرات طلا می توانند هیدروژنه شدن ترکیبات آلی غیراشباع مانند آلکن ها و آلکین ها را کاتالیز کنند. تری هیدرات کلرید طلا(III). 3. واکنش های تشکیل پیوند کربن-کربن: نانوذرات طلا می توانند واکنش های تشکیل پیوند کربن- کربن، مانند جفت شدن آلکین ها برای تشکیل دی ین ها یا جفت شدن آریل هالیدها با آلکین ها را کاتالیز کنند. 4. واکنش های کاهشی: نانوذرات طلا می توانند کاهش گروه های عاملی آلی مختلف مانند گروه های نیترو یا گروه های کربونیل را کاتالیز کنند. 5. واکنش های ایزومریزاسیون: نانوذرات طلا می توانند ایزومریزاسیون ترکیبات آلی مختلف مانند آلکن ها یا آلکین ها را کاتالیز کنند. 6. واکنش های جفت متقابل: نانوذرات طلا می توانند واکنش های جفت متقابل بین آریل هالیدها و آلکین ها یا آلکن ها را کاتالیز کنند. به طور کلی، استفاده از نانوذرات طلا به عنوان کاتالیزور، مزایای متعددی نسبت به کاتالیزورهای سنتی دارد، مانند فعالیت بالا، گزینش پذیری و پایداری در شرایط واکنش سخت. تری هیدرات کلرید طلا(III).

هیدرات کلرید طلاIII 1قیمت – خرید تری هیدرات کلرید طلا(III) کدG4022

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص فروش تری هیدرات کلرید طلا(III) کدG4022 مرک آلمان می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. تری فلورو استیک اسید مرک کد 808260.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع  قیمت  تری هیدرات کلرید طلا(III) کدG4022 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی 
شماره های تماس:
021-66859216 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
021-66859220
واتساپ:09129618292  (ساعات تماس 24ساعت)