دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

یدو استات سدیم

شرکت دانش پژوهان شیمی بزرگترین وارد کننده مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص محصولات (مرک آلمان ، سیگماآلدریچ ، فلوکا ، شارکو ، آلفاایسر) می باشد. دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی در ایران است که شما محققان گرامی می توانید طی تماس تلفنی از موجودی و قیمت محصولات اطلاع حاصل فرمایید. افتخار شرکت دانش پژوهان شیمی ارائه محصولات نایاب است.

یدو استات سدیم

یدو استات سدیم یک ترکیب شیمیایی است که شامل یود، استات و سدیم است. این ترکیب به صورت پودر سفید رنگ در دسترس است و در برخی موارد برای ضدعفونی و آنتی‌سپتیک کردن زخم‌ها و جراحی‌ها استفاده می‌شود. یدو استات سدیم همچنین در تهیه برخی محصولات پوستی مانند شامپوها و صابون‌ها به عنوان یک ماده ضدعفونی کننده مورد استفاده قرار می‌گیرد. با این حال، به دلیل خطرات محتمل برای سلامتی، استفاده از یدو استات سدیم در برخی محصولات پوستی محدود شده است و تنها در موارد خاص و تحت نظر پزشکان و متخصصان به کار می‌رود.

مشخصات  یدو استات سدیم

I9148

Sigma-Aldrich

Sodium iodoacetate

BioUltra, ≥98%

Synonyme(s):Iodoacetic acid sodium saltیدواستات سدیم
Numéro CAS:305-53-3
Poids moléculaire:207.93
Beilstein:4009322
Numéro EC:206-165-7
Numéro MDL:MFCD00002686
ID de substance PubChem:24896151
NACRES:NA.77

یدو استات سدیم

  • در حال حاضر هیچ درمان موثری برای استئوآرتریت (OA) در دسترس نیست. ما اخیراً مواد دانشگاه کیوتو (KUSs)، مهارکننده‌های ATPase خاص برای پروتئین حاوی والوسین (VCP) را به‌عنوان کلاس جدیدی از دارو برای محافظت از سلول توسعه داده‌ایم. KUS ها کاهش ATP داخل سلولی، استرس شبکه آندوپلاسمی (ER) و مرگ سلولی را سرکوب کردند. در این مطالعه، ما اثرات KUS121 بر مرگ سلولی غضروفی را بررسی کردیم.
  • در سلول‌های غضروفی کشت شده تمایز یافته از سلول‌های ATDC5، KUS121 کاهش سطح ATP و مرگ سلولی آپوپتوز را تحت شرایط استرس ناشی از TNFα سرکوب کرد. KUS121 کاهش بیان ژن ناشی از TNFα را در سلول‌های غضروفی مانند Sox9 و Col2α بهبود بخشید. KUS121 همچنین استرس ER و مرگ سلولی را در سلولهای غضروفی تحت بار تونیکامایسین سرکوب کرد. علاوه بر این، تجویز داخل صفاقی KUS121 در داخل بدن از دست دادن سلول‌های غضروفی و کاهش پروتئوگلیکان در مفاصل زانو یک مدل موش استئوآرتریت ناشی از مونوسدیم یدوااستات را سرکوب کرد.
  • علاوه بر این، تجویز داخل مفصلی KUS121 به طور برجسته‌تری باعث کاهش آپوپتوز سلول‌های غضروفی می‌شود. این نتایج نشان می‌دهد که KUS121 از سلول‌های غضروفی در برابر مرگ سلولی ناشی از استرس در شرایط in vitro و in vivo محافظت می‌کند و نشان می‌دهد که KUS121 یک عامل درمانی جدید امیدوارکننده برای جلوگیری از پیشرفت OA است.یدو استات سدیم

معرفی یدو استات سدیم

استئوآرتریت (OA) یک بیماری شایع دژنراتیو مفصلی است که در افراد مسن مشاهده می شود و درد بزرگ ترین بار برای بیماران است. تخمین زده می‌شود که تقریباً 10 تا 15 درصد افراد در سراسر جهان از OA رنج می‌برند که آن را بار بزرگی برای جوامع می‌سازد. عوامل مختلفی مانند افزایش سن، چاقی و ورزش بیش از حد به ایجاد OA1،2 کمک می کنند و به طور مستقیم تر، مرگ سلول های غضروفی مهمترین علت است. مرگ کندروسیت دارای ویژگی های آپوپتوز و سیتوکین های التهابی است، به عنوان مثال. فاکتور نکروز تومور آلفا (TNF-α)، در مفاصل آسیب دیده بیماران مبتلا به OA4،5 شناسایی شده است.

قرار گرفتن در معرض TNF-α زنده ماندن سلولی را کاهش می دهد و آپوپتوز را در بسیاری از انواع سلول ها افزایش می دهد، از جمله سلول های ATDC5، یک رده سلولی غضروفی موش مشتق شده از تراتوکارسینوم 6،7،8،9. علاوه بر این، افزایش استرس ER معمولاً در بافت های مفصلی جدا شده از بیماران مبتلا به OA10،11 مشاهده می شود.یدو استات سدیم

ادامه

پروتئین حاوی والوسین (VCP)، یکی از اعضای AAA ATPases، ATPase محلول است که به وفور بیان می شود و برای بسیاری از فرآیندهای سلولی ضروری است، به عنوان مثال. تخریب مرتبط با ER، پاسخ آسیب DNA، و چرخه سلولی12. ما مشاهده کردیم که از دست دادن عملکرد ter94 (Drosophila VCP) تخریب عصبی را در یک مدل مگس سرکه از بیماری‌های پلی گلوتامین کاهش می‌دهد، و بنابراین ترکیبات شیمیایی جدیدی ایجاد می‌کند که فعالیت ATPase را مهار می‌کند اما سایر عملکردهای سلولی VCP را مهار نمی‌کند.

ما این ترکیبات را «مواد دانشگاه کیوتو (KUSs)» یا «تعدیل‌کننده‌های VCP» نامیدیم. KUS121 اثرات محافظتی قوی روی سلول‌های عصبی شبکیه، از جمله سلول‌های گانگلیونی شبکیه و گیرنده‌های نوری، نورون‌های دوپامینرژیک در مغز میانی، عضلات قلبی، و نورون‌های مغزی در مدل‌های حیوانی بیماری‌های مختلف اعمال می‌کند. این اثرات محافظتی عمیقاً با توانایی آنها در بهبود سطوح کاهش یافته ATP و استرس ER در سلول ها همراه است. با توجه به اینکه مرگ سلول های کندروسیت در OA به استرس ER نسبت داده می شود،

KUS121 می تواند یک عامل درمانی جدید برای OA باشد. ما اخیراً اثرات درمانی KUS121 را بر آسیب غضروف پس از سانحه در موش‌ها گزارش کرده‌ایم. در این مطالعه، ما با هدف بررسی ارتباط بین استرس ER و مرگ سلولی غضروفی، و همچنین اثرات KUS121 بر این پدیده‌ها در شرایط آزمایشگاهی و in vivo در مدل‌های OA موش ناشی از یودواستات مونوسدیم (MIA)19،20 انجام شد.یدو استات سدیم

اطلاعات یدو استات سدیم I9148 سیگماآلدریچ

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید یدو استات سدیم I9148 سیگماآلدریچ می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت دانش پژوهان شیمی ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

خرید و فروش یدو استات سدیم

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی مادهیدو استات سدیم با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش مجموعه دانش پژوهان شیمی  تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

نمایندگی فروش مواد شیمیایی  سیگماآلدریچ

کمپانی سیگماآلدریچ  به عنوان  یکی از تولیدکنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت دانش پژوهان شیمی در ایران،  نمایندگی سیگماآلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید.

این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است..

قیمت – فروش مواد شیمیایی سیگماآلدریچ – دانش پژوهان شیمی

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی می باشد. می توان یکی از محصولات پر فروش یدو استات سدیم I9148 سیگماآلدریچ  می باشد نام برد. این شرکت در زمینه واردات و توضیع این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه  محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته. و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید. 

از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم. جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید مواد شیمیایی میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

 

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)