دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

سولفادیازین کد S8626

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است. شما می توانید سولفادیازین کد S8626 برند کمپانی سیگما را از این شرکت تهیه نمایید. همانطور که می دانید سیگما یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی تخصصی در دنیا به شمار می رود.

به جرات می توان گفت که محصولات این برند معروف و نام آشنا را می توان در تمام آزمایشگاهها و مراکز تحقیقاتی یافت. دلیل آن هم تنها به خاطر کیفیت و تنوعی هست که سیگما در محصولات خود دارد. کمپانی مرک در سال 2015 تصمیم به گسترش شعاع کاری خود گرفت، از این رو امتیاز شرکت بزرگ تولیدی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ را خریداری نمود و از آن پس محصولات مرک آلمان با لیبل مرک & سیگما روانه بازارهای جهانی شد.

سولفادیازین کد S8626

مشخصات محصول سولفادیازین کد S8626

  • نام لاتین محصول : Sulfadiazine
  • کد : S8626
  • CAS Number : 68-35-9
  • بسته بندی : 25G – 50G – 100G – 500G

خلاصه سولفادیازین کد S8626

آلاینده های آنتی بیوتیکی در سال های اخیر به یک معضل شدید زیست محیطی تبدیل شده اند و یافتن راه های موثر برای مقابله با این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است. در این مطالعه از Phanerochaete chrysosporium برای تجزیه سولفادیازین (SDZ) استفاده شد که اغلب در محیط کشت جدایه‌های خاک و سیستم‌های آب سطحی شناسایی می‌شود.

نتایج نشان می دهد که 10mgL-1 SDZ می تواند به طور کامل توسط P. chrysosporium تحت شرایط pH 5.7 و 30 درجه سانتی گراد در عرض 6 روز تجزیه شود. تجزیه و تحلیل Q-Exactive-MS/MS چندین واسطه مختلف تخریب SDZ را شناسایی و تایید کرد و چهار مسیر تخریب پیشنهادی SDZ استنباط شد.

علاوه بر این، آزمایش‌های فعالیت آنزیمی نشان داد که پراکسیداز منگنز و لیگنینولیتیک پراکسیداز نقش مهمی در تخریب SDZ ایفا کردند. علاوه بر این، یک روش تجزیه و تحلیل رونوشت برای کشف مکانیسم و مسیرهای تخریب SDZ توسط P. chrysosporium با جزئیات بیشتر انجام شد.

نتایج تجزیه و تحلیل GO و KEGG قویاً نشان می دهد که مسیر متابولیسم به طور قابل توجهی فعال شده و نقش مهمی در تخریب آنتی بیوتیک ایفا می کند. علاوه بر این، این اولین مطالعه برای شناسایی واسطه‌های تخریب SDZ است و دو واسطه اصلی در مسیرهای تخریب احتمالی SDZ دخیل بودند. این مطالعه همچنین اولین گزارش نتایج حاصل از توالی یابی RNA برای ارزیابی تغییرات ژنومی P. chrysosporium برای بررسی بیشتر مکانیسم تخریب SDZ است.

S8626

Sigma-Aldrich

Sulfadiazinسولفادیازین

99.0-101.0%

Synonym(e):
4-Amino-N-2-pyrimidinylbenzolsulfonamid, N1
(Pyrimidin-2-yl)-sulfanilamid, Sulfapyrimidin
Empirical Formula (Hill Notation):
C10H10N4O2S
CAS-Nummer:
Molekulargewicht:
250.28
Beilstein:
6733588
EC-Nummer:
MDL-Nummer:
PubChem Substanz-ID:
NACRES:
NA.85

معرفی سولفادیازین کد S8626

از قرن بیست و یکم، آلاینده های نوظهور از محصولات دارویی و مراقبت شخصی (PPCP) و آنتی بیوتیک ها به طور خاص توجه بیشتری را در سراسر جهان به خود جلب کرده اند (بو و همکاران، 2013؛ کومرر، 2009). آنتی‌بیوتیک‌ها فواید زیادی به مصرف‌کنندگان می‌دهند و معمولاً برای درمان عفونت‌ها در انسان‌ها و حیوانات، مانند صنعت دامداری (Lekagul et al., 2019)، که در آن برای درمان پیشگیری از بیماری و ارتقای رشد استفاده می‌شوند، استفاده می‌شوند. مصرف جهانی آنتی بیوتیک ها بین 100000 تا 200000 تن تخمین زده می شود.

به طور خاص، بیش از 25000 تن در چین مصرف می شود (Xu et al., 2007). با این حال، سوء مصرف آنتی بیوتیک ها منجر به تجمع آنها در آب های سطحی اکوسیستم شده است (ژنگ و همکاران، 2011)، و عوامل دیگری مانند فقدان فرآیند حذف در تصفیه خانه های فاضلاب یا ورودی های مستقیم از تاسیسات بیمارستانی یا آبزی پروری، این مشکل را تشدید کرده است. مسئله. شایان ذکر است، گزارش شده است که سولفامتوکسازول می تواند به غلظت 7910ng/L در تصفیه خانه های فاضلاب برسد (Peng et al., 2006).

سولفادیازین کد S8626 در آنتی بیوتیک

در همین حال، آنتی بیوتیک های مورد استفاده به عنوان داروهای دامپزشکی منجر به آلودگی خاک کشاورزی ناشی از استفاده از کود و کودهای آلی با ترکیبات آنتی بیوتیک اصلی یا متابولیت های مرتبط شده است (Schauss et al., 2009; Yu et al., 2013).

به دلیل انتشار مداوم، بسیاری از آنتی‌بیوتیک‌ها با خواص شیمیایی پایدار یا شبه پایدار می‌توانند باکتری‌های مقاوم به آنتی‌بیوتیک (ARB) و ژن‌های مقاومت آنتی‌بیوتیکی (ARGs) را در محیط‌های آبی و خاکی که به یک بحران جدی سلامت جهانی تبدیل شده است، تجمع کرده و القا کنند (Vikesland et. همکاران، 2017؛ کیو و همکاران، 2019a).

بر اساس خطر اکولوژیکی آنتی بیوتیک ها، هر دو روش فیزیکی و شیمیایی برای رسیدگی به این مسائل، مانند فرآیندهای کنتاکتور غشایی (سان و همکاران، 2018)، فناوری اشعه ماوراء بنفش (Zhaobing و همکاران، 2012)، تجزیه نوری (Voigt et al. همکاران، 2017)، و روش های اکسیداسیون پیشرفته (Huber et al., 2003). با این وجود، باید تلاش بیشتری برای کاهش هزینه های اقتصادی و نگرانی های ایمنی مرتبط با این تکنیک ها انجام شود.

تجزیه بیولوژیکی توسط میکروارگانیسم‌ها روش محبوب دیگری برای حذف آلاینده‌ها در سیستم‌های آبی و خاکی است (Alexandrino et al., 2017; Rodríguez-Rodríguez et al., 2010) که دارای مزایای هزینه کمتر و حفاظت از محیط زیست است.

قارچ Basidiomycetes برای تجزیه موثر چوب، آفت کش ها، مواد رنگی و سایر آلاینده های آلی در فاضلاب استفاده شده است. قارچ‌های پوسیدگی سفید، مانند Trametes versicolor (Rodríguez-Rodríguez et al., 2012) و P. chrysosporium (Lin et al., 2015)، قابلیت‌های بالقوه تخریبی امیدوارکننده‌ای را نشان داده‌اند.

 سولفادیازین

 درادامه

همانطور که قبلا گزارش شده است، پراکسیداز منگنز (MnP) و لیگنینولیتیک پراکسیداز (LiP)، که عمدتا توسط P. chrysosporium تولید می شوند، می توانند آلاینده های طیف وسیعی را با واکنش های اکسیداسیون و کاهش مورد حمله قرار دهند (Asgher et al., 2008; Tamagawa et al., 2005). ).

با این وجود، روش‌های تجزیه زیستی هنوز چالش‌های حل‌نشده متعددی را ارائه می‌کنند، مانند مکانیسم‌های تخریب مبهم و فرآیندهای زمان‌بر که نیاز به بررسی بیشتر دارند.

توالی یابی RNA روشی با توان عملیاتی بالا و روشی موثر برای اندازه گیری پاسخ ارگانیسم به محیط های مختلف در سطح ژن است (سامیناتان و همکاران، 2015a). در تجزیه و تحلیل رونوشت، بیان ژن می تواند تغییر کند و ژن های بیان شده متفاوت (DEGs) را می توان برای ارزیابی مکانیسم ها و مسیرهای درگیر در پاسخ استفاده کرد.

خرید و فروش سولفادیازین کد S8626

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده سولفادیازین کد S8626 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش مجموعه دانش پژوهان شیمی  تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

قیمت و فروش سولفادیازین کد S8626

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی است. همچنین نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران  می باشد. این شرکت در زمینه واردات و توضیع این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه  محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته. و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم. جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید مواد شیمیایی میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)