دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

تائورین کد T0625

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است. شما می توانید محصول تائورین کد T0625 برند کمپانی سیگما را از این شرکت تهیه نمایید. همانطور که می دانید سیگما یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی تخصصی در دنیا به شمار می رود.

به جرات می توان گفت که محصولات این برند معروف و نام آشنا را می توان در تمام آزمایشگاهها و مراکز تحقیقاتی یافت. دلیل آن هم تنها به خاطر کیفیت و تنوعی هست که سیگما در محصولات خود دارد. کمپانی مرک در سال 2015 تصمیم به گسترش شعاع کاری خود گرفت، از این رو امتیاز شرکت بزرگ تولیدی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ را خریداری نمود و از آن پس محصولات مرک آلمان با لیبل مرک & سیگما روانه بازارهای جهانی شد.

مشخصات محصول تائورین کد T0625

تائورین کد T0625 یک اسید آمینه بتا فراوان با فعالیت محافظتی سلولی متنوع است. در برخی گونه ها تورین یک ماده مغذی ضروری است اما در انسان به عنوان یک ماده مغذی نیمه ضروری در نظر گرفته می شود، اگرچه سلول های فاقد تورین آسیب شناسی عمده ای را نشان می دهند.

این یافته ها علاقه به استفاده بالقوه تائورین را به عنوان یک عامل درمانی برانگیخته است. کشف تورین یک درمان موثر در برابر نارسایی احتقانی قلب منجر به مطالعه تورین به عنوان یک عامل درمانی در برابر سایر شرایط بیماری شد. امروزه تائورین برای درمان نارسایی احتقانی قلب در ژاپن تایید شده است و در درمان چندین بیماری دیگر نویدبخش است.

  • نام لاتین : taurine
  • کد : T0625
  • CAS Number : 107-35-7
  • بسته بندی :
  • 10MG – 10G – 25G – 100G – 500G – 1KG

تائورین کد T0625

نقش تائورین کد T0625 در درمان بیماری‌ها

بررسی حاضر، مطالعاتی را که از نقش تورین در درمان بیماری‌های عضلانی، سیستم عصبی مرکزی و سیستم قلبی عروقی حمایت می‌کنند، خلاصه می‌کند. علاوه بر این، تائورین در درمان بیماری میتوکندری، انسفالوپاتی میتوکندری، اسیدوز لاکتیک و حملات شبه سکته مغزی (MELAS) بسیار موثر است و رویکرد جدیدی را برای درمان بیماری‌های متابولیک مانند دیابت و بیماری‌های التهابی ارائه می‌دهد. مانند آرتریت. این بررسی همچنین به کارکردهای تورین (تنظیم آنتی اکسیداسیون، متابولیسم انرژی، بیان ژن، استرس ER، نورومدولاسیون، کنترل کیفیت و هموستاز کلسیم) که زمینه ساز این اقدامات درمانی است، می پردازد.

معرفی  بیشتر تائورین

تائورین کد T0625 یک اسید آمینه β است که در غلظت بسیار بالایی در اکثر سلول ها یافت می شود و سطوح آن به ویژه در بافت های تحریک پذیر بالا است. اگرچه تورین دارای عملکردهای بسیاری در پستانداران است، اما اثرات محافظتی سلولی آن بیشترین توجه را به خود جلب کرده است، زیرا به طور چشمگیری وضعیت سلامت و تغذیه گونه های مختلف را تغییر می دهد. از آنجا که تورین رویدادهای اساسی در سلول را تنظیم می کند، در حالی که تعادل بین زندگی و مرگ را تغییر می دهد، علاقه به عملکردهای فیزیولوژیکی تورین افزایش یافته است.

این یافته ها انگیزه ای برای استفاده از تورین در شیر خشک نوزادان، مکمل های غذایی و نوشیدنی های انرژی زا فراهم کرده است. همچنین تحقیقات در مورد کاربردهای بالقوه درمانی آن را تحریک کرده است. اگرچه اکثر این مطالعات بر معکوس کردن آسیب شناسی با واسطه تورین در حیوانات متمرکز شده اند، تلاش هایی برای ترجمه یافته های علوم پایه به کاربردهای بالینی صورت گرفته است. نتایج بسیاری از مطالعات بالینی دلگرم کننده بوده است و آینده امیدوار کننده ای را برای تورین درمانی نشان می دهد (Ginguay و همکاران، 2016).

ارزش غذایی تائورین کد T0625

مطالعاتی که ارزش غذایی تورین را نشان می‌دهند به همان اندازه امیدوارکننده هستند (مک کارتی، 2013). در برخی گونه ها مانند گربه و روباه، تورین یک ماده مغذی ضروری است (اشمیت و همکاران، 1976؛ نووتنی و همکاران، 1991؛ ایتو و همکاران، 2008؛ ریپس و شن، 2012). کمبود تورین نه تنها باعث آسیب شناسی در آن حیوانات می شود، بلکه طول عمر آنها را نیز کوتاه می کند (Ito et al., 2014a; Park et al., 2014).

در مقابل، تورین به عنوان یک ماده مغذی ضروری مشروط یا یک ماده مغذی کاربردی در انسان طبقه بندی می شود (Gaull, 1986, 1989; Bouckenooghe et al., 2006). اگرچه انسان قادر به سنتز مقادیر زیادی تورین نیست، اما احتباس تورین توسط بافت های انسانی بیشتر از گربه یا روباه است. بنابراین، برخلاف گربه‌ها، انسان‌ها به راحتی علائم کمبود تورین را بروز نمی‌دهند، اگرچه تغذیه تزریقی می‌تواند با کمبود تورین مرتبط باشد (آریتا و همکاران، 2014). با این وجود، مطالعات انسانی ارزش غذایی تورین را نشان داده است.

 تورین و بهداشت جهانی

به ویژه مطالعه انجمن بهداشت جهانی شامل 50 گروه جمعیتی در 25 کشور مختلف در سراسر جهان است که گزارش می دهد که مصرف بالای تورین در رژیم غذایی با کاهش خطر فشار خون بالا و کلسترول بالا همراه است (یاموری و همکاران، 2004؛ ساگارا و همکاران، 2015). ). مکمل تائورین همچنین با کاهش شاخص توده بدنی (Yamori et al., 2010) و کاهش سطح نشانگرهای التهابی در زنان چاق مرتبط است (Rosa et al., 2014). بنابراین، اقدامات محافظت کننده سلولی تورین به بهبود سلامت بالینی و تغذیه انسان کمک می کند. بررسی حاضر مکانیسم‌های زیربنایی فعالیت محافظ سلولی تائورین، تأثیر تورین بر طیف گسترده‌ای از بیماری‌ها و ارزش غذایی مکمل‌های تورین را مورد بحث قرار می‌دهد.

تائورین کد T0625

مکانیسم های زیربنایی فعالیت محافظ سلولی تائورین

فعالیت آنتی اکسیدانی

مطالعات اخیر مکانیسم های جدیدی را کشف کرده اند که مسئول محافظت سلولی با واسطه تورین هستند (جدول 1). به نظر می‌رسد یکی از مکانیسم‌های اولیه محافظت سلولی تورین شامل فعالیت آنتی‌اکسیدانی آن است که توسط سه رویداد متمایز انجام می‌شود. اول، تائورین یک عامل ضد التهابی اثبات شده است که اکسیدان نوتروفیل، اسید هیپوکلروس را خنثی می کند. محصول واکنش بین تورین و اسید هیپوکلرو، تورین کلرامین، نیز با فرآیند التهابی تداخل دارد (کیم و چا، 2014؛ Marcinkiewicz و Kontny 2014). دوم، تورین تولید سوپر اکسید توسط میتوکندری را کاهش می دهد (جونگ و همکاران، 2012؛ شافر و همکاران، 2014a). در میتوکندری طبیعی

خرید و فروش تائورین کد T0625

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده تائورین کد T0625 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش مجموعه دانش پژوهان شیمی  تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

اطلاعات تائورین کد T0625

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید تائورین کد T0625 می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت دانش پژوهان شیمی ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

قیمت و فروش تائورین کد T0625

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی است. همچنین نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران  می باشد. این شرکت در زمینه واردات و توضیع این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه  محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته. و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید. لیست هجده مواد شیمیایی مرک آلمان

از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم. جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید مواد شیمیایی میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)