دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

Tideglusib کد 865854 سیگماآلدریچ

پیشرفته می باشد. محصول Tideglusib کد 865854 سیگماآلدریچ یکی از این موارد است. آنچه باعث شده که شرکت سیگما آلدریچ بتوانددر زمینه تولید مواد و تجهیزات آزمایشگاهی موفق شود. کار گروهی و تیمی آنها باعث بازدهی شرکت شده است. این شرکت سعی کرده است تا با فعلان این عرصه آعم از دانشجویان، اساتید و پزشکان در ارتباط باشد تا با تولید تجهیزات و مواد آزمایشگاهی گام بزرگی در برطرف کردن مشکلات زیست محیطی بردارد. از این رو نمایندگی  های سیگماآلدریچ در سراسر دنیا شروع به فعالیت کرده است تا محصولات خود را به دست مشتریان هدف برساند.

Tideglusib کد 865854 سیگماآلدریچ

Tideglusib کد 865854 سیگماآلدریچ (Tideglusib) با کد 865854 سیگماآلدریچ، یک داروی ضد التهابی است که برای درمان بیماری آلزایمر و برخی بیماری‌های عصبی دیگر به کار می‌رود. این دارو به عنوان یک مهار کننده قوی برای آنزیم گلیکوژن سینتاز کیناز-3 (GSK-3β) عمل کرده و از ایجاد تخریب در سلول‌های عصبی جلوگیری می‌کند.

تایدگلوسیب در مراحل مختلفی از بررسی بیماری آلزایمر و برخی بیماری‌های عصبی دیگر، از جمله پارکینسون و سکته مغزی، مورد بررسی قرار گرفته است. این دارو در مطالعات قبلی بر روی حیوانات نشان داده‌ است که می‌تواند بهبود عملکرد حافظه و یادگیری را در بیماران آلزایمر بهبود بخشد.

از آنجا که تایدگلوسیب هنوز توسط سازمان غذا و داروها (FDA) برای درمان بیماری آلزایمر تأیید نشده است، بهتر است قبل از استفاده از این دارو، با پزشک خود مشورت کنید. همچنین، همواره باید دستورالعمل‌های مورد نیاز را از پزشک خود دریافت کرده و دوز و نحوه مصرف آن را به دقت رعایت کنید.

مشخصات Tideglusib کد 865854 سیگماآلدریچ

 • Tideglusib کد 865854 سیگما آلدریچ
 • Tideglusib کد 865854 سیگماآلدریچCatalog Number:SML0339
 • Cas Number: 865854-05-0
 • بسته بندی :
 • 10MG – 50MG

 

Tideglusib کد 865854 سیگما آلدریچ

کمپانی سیگماآلدریچ  به عنوان  یکی از تولید کنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت دانش پژوهان شیمی  در ایران،  نمایندگی سیگماآلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد. Tideglusib کد 865854 سیگماآلدریچ

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید. این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است.

شرکت دانش پژوهان شیمی بطور مستمر فعالیت خود را درحوزه فروش مواد شیمیایی و آزمایشگاهی و فروش تجهیزات آزمایشگاهی ادامه داده و این شرکت علاوه بر فروش محصولات شیمیایی، مواد شیمیایی مورد نیاز درصنعت داروسازی را نیز برای شرکت های دارویی تامین می کند. در این بین می توان به محصول Tideglusib کد 865854 سیگماآلدریچ اشاره نمود.

تاکنون افتخار داشته ایم با بیش از ۱۰ شرکت دارویی به شکل مستقیم و با بیش از ۲۰ شرکت دارویی به شکل غیر مستقیم همکاری داشته باشیم. ما موفقیت خود را مدیون ارائه

 • تجهیزات آزمایشگاهی با بهترین کیفیت،
 • رعایت استانداردهای جهانی،
 • گسترش روزافزون امکانات
 • و بیش از هر چیز توجه خاص به رضایت مصرف ‌کنندگان می‌ دانیم.

Tideglusib کد 865854 سیگماآلدریچ

 

کاربرد Tideglusib کد 865854 سیگماآلدریچ

تایدگلوسیب (Tideglusib) با کد 865854 سیگماآلدریچ، یک داروی ضد التهابی است که برای درمان بیماری آلزایمر و برخی بیماری‌های عصبی دیگر به کار می‌رود. این دارو به عنوان یک مهار کننده قوی برای آنزیم گلیکوژن سینتاز کیناز-3 (GSK-3β) عمل کرده و از ایجاد تخریب در سلول‌های عصبی جلوگیری می‌کند.

تایدگلوسیب در مراحل مختلفی از بررسی بیماری آلزایمر و برخی بیماری‌های عصبی دیگر، از جمله پارکینسون و سکته مغزی، مورد بررسی قرار گرفته است. این دارو در مطالعات قبلی بر روی حیوانات نشان داده‌ است که می‌تواند بهبود عملکرد حافظه و یادگیری را در بیماران آلزایمر بهبود بخشد.

تحقیقات نشان داده است که آنزیم GSK-3β در بیماران آلزایمر باعث تخریب سلول‌های عصبی می‌شود. تایدگلوسیب به عنوان یک مهار کننده قوی برای این آنزیم عمل کرده و از ایجاد تخریب در سلول‌های عصبی جلوگیری می‌کند.

با این حال، به دلیل اینکه تایدگلوسیب هنوز توسط سازمان غذا و داروها (FDA) برای درمان بیماری آلزایمر تأیید نشده است، بهتر است قبل از استفاده از این دارو، با پزشک خود مشورت کنید. همچنین، همواره باید دستورالعمل‌های مورد نیاز را از پزشک خود دریافت کرده و دوز و نحوه مصرف آن را به دقت رعایت کنید.

آیا Tideglusib کد 865854 سیگماآلدریچ با دیگر داروها تداخل دارد؟

بله، تایدگلوسیب ممکن است با برخی داروها تداخل داشته باشد. به همین دلیل، قبل از استفاده از این دارو، بهتر است با پزشک و داروساز خود مشورت کنید و در مورد داروهایی که قبلاً مصرف می‌کنید یا قصد دارید مصرف کنید، اطلاعات کافی را به آنها ارائه دهید.

برخی از داروهایی که ممکن است با تایدگلوسیب تداخل داشته باشند، عبارتند از:
– داروهای ضدافسردگی (SSRI)، مانند فلوکستین و سرترالین، که ممکن است باعث افزایش اثرات جانبی تایدگلوسیب شوند.
– داروهای ضدتشنج مانند فنیتوئین و کاربامازپین، که ممکن است باعث کاهش اثرات تایدگلوسیب شوند.
– داروهایی که باعث افزایش خونریزی می‌شوند، مانند وارفارین، که ممکن است باعث افزایش خطر خونریزی شوند.

در ضمن، تحقیقات بیشتری برای بررسی تداخل تایدگلوسیب با داروهای دیگر نیاز است. لذا بهتر است همیشه با پزشک و داروساز خود در ارتباط باشید و همه داروهایی که استفاده می‌کنید را به آنها اطلاع دهید.

محصولات شرکت (Sigma Aldrich)

 • 100000 ماده شیمیایی آزمایشگاهی 
 • 30000 تجهیزات و لوازم آزمایشگاهی

شما می توانید کلیه محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی شرکت سیگماآلدریچ را از شرکت شیمی کهن با تضمین اصل بودن تهیه نمایید. برای پیدا کردن تمامی محصولات سیگماآلدریچ در شیمی کهن می توانید به صفحه محصولات شرکت سیگماآلدریچ (Sigma Aldrich) مراجعه نمائید.

قیمت – فروش مواد Tideglusib کد 865854 سیگماآلدریچ

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی می باشد. می توان یکی از محصولات پر فروش  Tideglusib کد 865854 سیگماآلدریچ می باشد نام برد. این شرکت در زمینه واردات و توضیع این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه  محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته. و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.  از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم. جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت فروش مواد شیمیایی میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

 

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)