دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

خرید ام کروزول سیگماآلدریچ

خرید ام کروزول سیگماآلدریچ C85727 یکی از محصولات پرفروش دانش پژوهان شیمی که نمایندگی  سیگما آلدریچ در تهران   می باشد است.کمپانی سیگماآلدریچ تولید کننده محصولات شیمیایی آزمایشگاهی (تخصصی) در دنیاست که نام این شرکت برای تمام محققان و دانش پژوهان شیمی بسیار آشناست، بطوری که می توان گفت محصولات کمپانی سیگماآلدریچ در تمامی مراکز تحقیقاتی، پژوهشی، آزمایشگاه ها، شرکت های دارو سازی، دانشکده های داروسازی، و دانشگاه ها و … یافت می شود و این عزیزان برای پیشبرد تحقیقات و یافته هایشان از محصولات این شرکت استفاده نموده اند.

قابل ذکر است شرکت مرک آلمان امتیاز کمپانی سیگماآلدریچ را خریداری نموده و هم اکنون محصولات این شرکت تحت نظر و با برند مرک&سیگما تولید و به بازارهای جهانی ارسال می گردد. اما به دلیل تحریم ها شرکت دانش پژوهان شیمی توانسته محصولات شرکت های مرک آلمان و سیگماآلدریچ را وارد نموده و بدون واسطه ، با کیفیت و قیمت مناسب به دست مصرف کنندگان و مشتریان ثابت خود نماید. محصول  m-cresol ام کروزول کدسیگماآلدریچ C85727 یکی از این موارد است. امیدواریم بتوانیم با ارائه بهترین محصولات شما را در رسیدن به اهدافتان یاری نماییم.

تجزیه بیولوژیکی فنل و m-cresol در یک بیوراکتور انتقال هوایی حلقه داخلی دسته ای و تغذیه شده توسط کشت میکروبی مخلوط بومی عمدتاً Pseudomonas sp.

فناوری منابع زیستی (13/05/2008)

مشخصات ماده m-cresol ام کروزول کدسیگماآلدریچ – C85727 خرید ام کروزول سیگماآلدریچ

 • کد : C85727
 • نام ماده : ۳- متیل فنل ۱-هیدروکسی-۳-متیل بنزن،۳-هیدروکسی سدیم m-cresol
 • نام لاتین : Hydroxy-3-methylbenzene,3-Methylphenol,3-Hydroxytoluene
 • نام فارسی :ام کروزول
 • CAS Number : 108-39-4
 • EC Number : 203-577-9
 • Molecular Weight : 108.14

ام کروزول سیگماآلدریچ

کارشناسان :

 • پ سراوانان
 • ک پاکشیراجان
 • پرابیرکومار سها
 • PMID18468886

چکیده  ام کروزول سیگماآلدریچ خرید ام کروزول سیگماآلدریچ

یک راکتور انتقال هوایی حلقه داخلی (ILALR) برای تجزیه زیستی فنل/m-cresol به عنوان سیستم‌های بستر منفرد و دوگانه تحت عملیات دسته‌ای و تغذیه شده با استفاده از یک سویه میکروبی مخلوط بومی، عمدتاً Pseudomonas sp، توسعه و مورد مطالعه قرار گرفته است. نتایج نشان داد که کشت می تواند فنل/m-cresol را به ترتیب در حداکثر غلظت 600mgl(-1) و 400mgl(-1) به طور کامل تجزیه کند. مطالعه دسته ای ILALR نشان داده است که فنل ترجیحاً توسط کشت میکروبی به جای m-cresol تجزیه شده است که احتمالاً به دلیل اثر سمی آن است.

مدل جنبشی مجموع برهمکنش بین فنل / متر کرزول را در سیستم بستر دوگانه ارزیابی کرد که منجر به ضریب تعیین (R2) بالای 98/0 شد. نتایج دسته‌ای تغذیه‌شده نشان داد که سویه قادر به تجزیه فنل/m-cresol با حداکثر غلظت‌های 600 میلی‌گرم (-1) در هر کدام به ترتیب در 26 ساعت و 37 ساعت بود. علاوه بر این، برای عملیات دسته ای تغذیه، نرخ تخریب با افزایش غلظت خوراک بدون هیچ گونه تاخیری در پروفایل تخریب افزایش یافت.

بیشتر بخوانید: خرید محصول کامفن سیگماآلدریچ

بخش دوم ام کروزول سیگماآلدریچ

اثرات کاهش فنل و متا کرزول بر پایداری آنالوگ انسولین در دمای فیزیولوژیکی خرید ام کروزول سیگماآلدریچ

مجله علوم دارویی (1393/06/10)

خرید ام کروزول سیگماآلدریچ

کارشناسان :

 • براندون ام تسکا
 • خاویر آلارکون
 • رونالد جی پتیس
 • تئودور دبلیو راندولف
 • جان اف کارپنتر
 • PMID24909933

تجزیه و تحلیل ام کروزول سیگماآلدریچ

پایداری سه آنالوگ انسولین “سریع الاثر” تجاری، انسولین لیسپرو، انسولین آسپارت و انسولین گلولیسین، در غلظت‌های مختلف نگهدارنده‌های فنلی (فنل و/یا متا کرزول) طی 9 روز انکوباسیون در دمای 37 درجه سانتی‌گراد مورد مطالعه قرار گرفت. تجزیه و تحلیل با استفاده از کروماتوگرافی حذف اندازه و فاز معکوس، تخریب لیسپرو و آسپارت را نشان داد که به طور معکوس به غلظت نگهدارنده‌های فنلی وابسته بود.

انسولین گلولیزین بسیار پایدارتر از سایر آنالوگ ها بود و حتی در غیاب نگهدارنده های فنلی کمترین تخریب را نشان داد.خرید ام کروزول سیگماآلدریچ

با اولتراسانتریفیوژ با سرعت رسوب، اثر نگهدارنده‌ها را بر روی خودآرایی انسولین تعیین کردیم. وقتی انسولین گلولیزین از مواد نگهدارنده تهی می‌شود، از گونه‌های با وزن مولکولی بالاتر به تعدادی از گونه‌های با وزن مولکولی متوسط، بین مونومر و هگزامر، تجزیه می‌شود، در حالی که انسولین آسپارت و انسولین لیسپرو به مونومرها و دایمرها تجزیه می‌شوند.

به نظر می رسد کاهش پایداری انسولین لیسپرو و انسولین آسپارت به دلیل وسعت تفکیک در صورت خالی شدن ماده نگهدارنده باشد. به نظر می رسد تفکیک انسولین گلولیزین به گونه های با وزن مولکولی متوسط به کاهش تخریب آن در طول انکوباسیون در دمای 37 درجه سانتی گراد کمک می کند.

بیشتر بخوانید: متیل – بتا – سیکلودکسترین

بخش سوم از شرح ام کروزول سیگماآلدریچ

مهار فعالیت سیکلواکسیژناز، تجمع پلاکتی و تولید ترومبوکسان B2 توسط دو ماده سمی محیطی: m- و o-cresol.

سم شناسی (25/01/2005)

کارشناسان :

 • چیو-پو چان
 • هو یوان-سون
 • یینگ-جن وانگ
 • وان-هنگ لان
 • لین-آی چن
 • یی-جین چن
 • بور-رو لین
 • می-چی چانگ
 • جیانگ-هویی جنگ
 • PMID15664436

شرح فعالیت ام کروزول سیگماآلدریچ

کرزول یک آلاینده محیطی شناخته شده، متابولیت تولوئن، سم اورمیک و محصول مسمومیت تصادفی است. فرموکرزول، آماده‌ای از فرمالین و کرزول، به عنوان داروی کانال ریشه و پالپوتومی دندان‌های شیری نیز استفاده می‌شود. با این حال، اطلاعات کمی در مورد تأثیر آن بر سیستم قلبی عروقی وجود دارد. در این مطالعه، m-cresol تجمع پلاکتی ناشی از AA را 43 تا 97 درصد در غلظت‌های 0.25 تا 1 میلی‌مولار مهار کرد. تجمع پلاکتی ناشی از کلاژن نیز توسط 0.25-1 میلی مولار m-cresol توسط 47-98٪ مهار شد. خرید ام کروزول سیگماآلدریچ

بر این اساس، o-cresol (0.1-0.5 میلی مولار) همچنین تجمع پلاکتی ناشی از AA را 46-96٪ و تجمع پلاکتی ناشی از کلاژن را 35-88٪ در غلظت های 0.1-1 میلی مولار مهار کرد. AA- و تولید ترومبوکسان B2 (TXB2) پلاکتی ناشی از کلاژن توسط حتی 0.1 میلی مولار m-cresol با 88 و 54 درصد مهار، به ترتیب مهار شد. O-cresol (0.1 میلی مولار) همچنین تولید پلاکت AA و کلاژن TXB(2) را به ترتیب با 91 و 97٪ مهار کرد. اگرچه m- و o-cresol (<1 میلی مولار) اثر کمی بر تجمع پلاکتی ناشی از ترومبین نشان دادند، اما آنها به طور موثری تولید پلاکت TXB(2) ناشی از ترومبین را مهار کردند.خرید ام کروزول سیگماآلدریچ

در ادامه

m-cresol (2 و 5 میلی مولار) فعالیت COX-1 را 55-99٪ مهار کرد، اما تأثیر کمی بر فعالیت آنزیم COX-2 نشان داد. علاوه بر این، o-cresol (0.5 و 1 میلی مولار) فعالیت COX-1 را 40-95٪ مهار کرد. فعالیت آنزیم COX-2 تا 68 درصد در غلظت 5 میلی مولار o-cresol مهار شد. این نتایج نشان می دهد که مسمومیت حاد با کرزول، داروهای مستقیم کانال ریشه با فرموکرزول یا قرار گرفتن در معرض شغلی طولانی مدت با کرزول و تولوئن ممکن است به طور بالقوه تشکیل لخته خون را سرکوب کرده و از طریق مهار تجمع پلاکتی، تولید TXB(2) و آنزیم COX منجر به خونریزی بافتی شود. فعالیت.

Buy M crosol Sigma Aldrich min1

اطلاعات خرید ام کروزول سیگماآلدریچ

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید ام کروزول سیگماآلدریچ می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت دانش پژوهان شیمی ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، مواد سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی فروش مواد شیمیایی  سیگماآلدریچ

کمپانی سیگماآلدریچ  به عنوان  یکی از تولیدکنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت دانش پژوهان شیمی  در ایران،  نمایندگی سیگما آلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.خرید ام کروزول سیگماآلدریچ

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید. این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است.خرید ام کروزول سیگماآلدریچ

قیمت – فروش m-cresol ام کروزول کدسیگماآلدریچ C85727

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی  است. و می توان نمونه ای از این محصول بنام  m-cresol ام کروزول کد سیگماآلدریچ C85727 می باشد. 

این شرکت در زمینه واردات محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات سیگماآلدریچ با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم. جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت m-cresol ام کروزول کدسیگماآلدریچ C85727 میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.خرید ام کروزول سیگماآلدریچ

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
۰۲۱-۶۶۸۵۹۲۱۶
۰۲۱-۶۶۸۵۹۲۲۰  (ساعات تماس:۸:۳۰ الی ۱۹)
واتساپ:۰۹۱۲۹۶۱۸۲۹۲  (ساعات تماس ۲۴ساعت)