دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

کلسترول اکسیداز از Streptomyces کد C8649 سیگماآلدریچ

کلسترول اکسیداز از Streptomyces کد C8649 سیگماآلدریچ – نمایندگی سیگما آلدریچ (Sigma Aldrich) یکی از پیشروان علوم فناوریهای پیشرفته است. محصول کلسترول اکسیداز از Streptomyces کد C8649 سیگماآلدریچ است.  آنچه باعث شده که شرکت سیگما آلدریچ بتوانددر زمینه تولید مواد و تجهیزات آزمایشگاهی موفق شود. کار گروهی و تیمی آنها باعث بازدهی شرکت شده است. این شرکت سعی کرده است تا با فعلان این عرصه آعم از دانشجویان، اساتید و پزشکان در ارتباط باشد تا با تولید تجهیزات و مواد آزمایشگاهی گام بزرگی در برطرف کردن مشکلات زیست محیطی بردارد. از این رو نمایندگی  های سیگماآلدریچ در سراسر دنیا شروع به فعالیت کرده است تا محصولات خود را به دست مشتریان هدف برساند.

 • کلسترول اکسیداز از Streptomyces کد C8649 سیگماآلدریچ
 • نام شرکت: سیگماآلدریچ Sigma aldrich
 • نام فارسی: کلسترول اکسیداز
 • Catalog Number: C8649
 • Cas Number: 9028-76-6

کلسترول اکسیداز از Streptomyces کد C8649 سیگماآلدریچ

کلسترول اکسیداز از Streptomyces کد C8649 سیگماآلدریچ یک آنزیم است که قابلیت اکسیداسیون کلسترول را دارد و در بسیاری از روش‌های تشخیصی، بیوسنسورها و فرایندهای صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این آنزیم در واقع یک اکسیدورداز فلاوین دار است که در رشته تنفسی اکسیژنی سلول‌های بعضی باکتری‌ها و قارچ‌ها وجود دارد.

کد C8649 سیگماآلدریچ، به کلسترول اکسیدازی اشاره دارد که از Streptomyces رویشی گرفته است. این آنزیم به عنوان یک کاتالیزور در تجزیه و تحلیل کلسترول و همچنین در پروتکل‌های تشخیصی برای اندازه‌گیری سطح کلسترول خون مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، کلسترول اکسیداز به عنوان یک سازنده مهم در ساخت بیوسنسورهایی برای تشخیص کلسترول در نمونه‌های کشت‌شده، غذا، نوشیدنی و محصولات دیگر نیز استفاده می‌شود.

به عنوان یک ماده طبیعی، کلسترول اکسیداز از خطرات کمتری نسبت به مواد شیمیایی دارویی برای انسان دارد. با این حال، در صورت مصرف این آنزیم برای هرگونه کاربرد پزشکی یا صنعتی، باید دستورالعمل‌های مربوطه را رعایت کرده و با پزشک خود مشورت کنید.

عملکرد چهار منبع کلسترول اکسیداز برای تعیین کلسترول سرم به روش نقطه پایانی آنزیمی.

Clinica chimica acta; مجله بین المللی شیمی بالینی (2003-12-23)

محققان 

 • پورنتیپ H Lolekha
 • Pornpen Srisawasdi
 • Patcharee Jearanaikoon
 • Nuanchawee Wetprasit
 • Busarawan Sriwanthana
 • Martin H Kroll

PMID14687904

1- خلاصه سنتز کلسترول اکسیداز از Streptomyces کد C8649 سیگماآلدریچ

کلسترول اکسیداز برای تعیین کلسترول سرم استفاده می شود. این می تواند از استرپتومایسس، سودوموناس فلورسنس، سلولوموناس و بروی باکتریوم مشتق شود. این مطالعه ویژگی های عملکرد چهار آنزیم را در تعیین نقطه پایانی کلسترول مقایسه کرد. با استفاده از تحلیلگر مگا، بهینه سازی سنجش، خطی بودن، دقت، بازیابی، تداخل، پایداری را مطالعه کردیم و 110 نمونه بیمار را با هم مقایسه کردیم. کلسترول اکسیداز از Streptomyces کد C8649 سیگماآلدریچ

خطی بودن برای چهار آنزیم تا 13.0 میلی مول در لیتر در فعالیت بهینه آنزیم بود. میانگین CVهای درون اجرا از 1.6٪ تا 1.9٪ و بین روز از 2.8٪ تا 3.0٪ در محدوده معیارهای تحلیلی NCEP متغیر بود. بازیابی تحلیلی به دست آمده از چهار معرف (تقریباً 96.5٪) عالی بود. سنجش با استفاده از این منابع آنزیمی به طور مطلوب با روش تجاری مقایسه شد و در نزدیکی نقاط برش تصمیم بالینی دقیق ظاهر شد. غلظت هموگلوبین در 1.9 گرم در لیتر با اکسیداز کلسترول P. fluorescens تداخل داشت.

بیلی روبین باعث تداخل منفی شد در حالی که لیپمی تداخل مثبتی با تمام منابع آنزیمی ایجاد کرد. معرف ها تا 6 هفته پایدار بودند. Streptomyces، Cellulomonas، و Brevibacterium اساساً از نظر تحلیلی معادل بودند. استرپتومایسس و سلولوموناس کلسترول اکسیداز یک چهارم بروی باکتریوم گران قیمت هستند. سلولوموناس منبع جدیدی از کلسترول اکسیداز برای تعیین کلسترول سرم به روش نقطه پایانی است.

Cholesterol oxidase from Streptomyces code C8649 Sigma Aldrich

2- خلاصه سنتز کلسترول اکسیداز از Streptomyces کد C8649 سیگماآلدریچ

کلسترول اکسیداز تغییرات ظریفی را در ساختار دولایه لیپیدی حس می کند.

بیوشیمی (2004-01-21)

محققان 

 • کوانگ ووک آن
 • نیکول اس سامپسون

PMID14730988

ما وابستگی فعالیت کاتالیزوری کلسترول اکسیداز و میل ترکیبی غشایی را بر ساختار لیپیدی در دو لایه غشاء مدل بررسی کردیم. اگر فاز غشاء در حالت سیال باشد، تمایلات پیوندی اکسیداز کلسترول به وزیکول‌های تک لایه 100 نانومتری متشکل از مخلوط‌های DOPC یا DPPC و کلسترول به کسر مولی کلسترول حساس نیستند. هنگامی که غشاء در حالت جامد قرار دارد، میل ترکیبی کلسترول اکسیداز تقریباً 10 برابر افزایش می یابد.

ثابت‌های سرعت مرتبه دوم (kcat*/km*) برای مخلوط‌های لیپیدی مختلف، ویژگی سوبسترای ۲ برابری را برای کلسترول در فاز l(d) فعالیت شیمیایی کلسترول بالا نسبت به کلسترول در فاز L(o) نشان می‌دهد. علاوه بر این، آنزیم برای کلسترول در فاز l(o) دو برابر اختصاصی تر از فاز s(o) است. به همین ترتیب، ویژگی سوبسترای 2 برابری برای فاز l(d) فعالیت شیمیایی کلسترول بالا نسبت به فاز l(d) با فعالیت شیمیایی کم وجود دارد.کلسترول اکسیداز از Streptomyces کد C8649 سیگماآلدریچ

ویژگی های فاز l(d) فعالیت شیمیایی کلسترول پایین و فاز l(o) یکسان است. این داده ها نشان می دهد که هر چه ساختار کلسترول لیپیدی در لایه دوتایی مرتب تر باشد، نرخ کاتالیزوری کمتر است. با این حال، تحت تمام شرایط بررسی شده، آنزیم هرگز با سوبسترا اشباع نمی شود. فعالیت آنزیمی مستقیماً منعکس کننده تسهیلاتی است که با آن کلسترول می تواند از غشاء خارج شود، چه تغییرات در تسهیلات انتقال کلسترول به دلیل تغییرات فاز باشد یا تغییرات موضعی تر در بسته بندی. نتیجه می گیریم که فعالیت کلسترول اکسیداز به طور مستقیم و حساس به خواص فیزیکی غشایی که بستر آن در آن متصل است، وابسته است. کلسترول اکسیداز از Streptomyces کد C8649 سیگماآلدریچ

کلسترول اکسیداز از Streptomyces کد C8649 سیگماآلدریچ

کلسترول اکسیداز از Streptomyces کد C8649 در نمایندگی سیگماآلدریچ

کمپانی سیگماآلدریچ  به عنوان  یکی از تولید کنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت دانش پژوهان شیمی در ایران،  نمایندگی سیگما آلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید. این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است.

شرکت دانش پژوهان شیمی بطور مستمر فعالیت خود را درحوزه فروش مواد شیمیایی و آزمایشگاهی و فروش تجهیزات آزمایشگاهی ادامه داده. و این شرکت علاوه بر فروش محصولات شیمیایی، مواد شیمیایی مورد نیاز درصنعت داروسازی را نیز برای شرکت های دارویی تامین می کند. به طور مثال می توان از این محصول نام برد: کلسترول اکسیداز از Streptomyces کد C8649 سیگماآلدریچ

تاکنون افتخار داشته ایم با بیش از ۱۰ شرکت دارویی به شکل مستقیم و با بیش از ۲۰ شرکت دارویی به شکل غیر مستقیم همکاری داشته باشیم. ما موفقیت خود را مدیون ارائه خدماتی هستیم که توانسته ایم با آن رضایتمندی مشتریان خود را  بدست آوریم.

 • تجهیزات آزمایشگاهی با بهترین کیفیت،
 • رعایت استانداردهای جهانی،
 • گسترش روزافزون امکانات
 • و بیش از هر چیز توجه خاص به رضایت مصرف ‌کنندگان می‌ دانیم.

قیمت – فروش مواد شیمیایی سیگماآلدریچ

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی می باشد. می توان یکی از محصولات پر فروش آن کلسترول اکسیداز از Streptomyces کد C8649 سیگماآلدریچ می باشد نام برد. این شرکت در زمینه واردات و توضیع این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه  محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته. و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.  از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم. جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت فروش مواد شیمیایی میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. کلسترول اکسیداز از Streptomyces کد C8649 سیگماآلدریچ

 

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)