دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

2 ایمینوتیولان هیدروکلراید کد I6256

2 ایمینوتیولان هیدروکلراید کد I6256 یکی از محصولات وارد شده به کشور توسط شرکت دانش پژوهان شیمی می باشد. کمپانی سیگماآلدریچ یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد شیمیایی آزمایشگاهی(تخصصی) در جهان می باشد. شرکت دانش پژوهان شیمی با واردات محصولات این شرکت توانسته کمکی بزرگ در بخش تحقیقات و علم و فن آوری در کشور نماید.

کمپانی سیگماآلدریچ به عنوان تولیدکننده برتر جهانی در زمینه موادشیمیایی، آزمایشگاهی محسوب می شود. شرکت دانش پژوهان شیمی در ایران، نمایندگی سیگما آلدریچ را به صورت انحصاری دراختیار داشته.  محصولات و مواد شیمیایی این کمپانی را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

این شرکت بطور مستمر فعالیت خود را درحوزه فروش مواد شیمیایی وآزمایشگاهی و فروش تجهیزات آزمایشگاهی ادامه داده. این شرکت علاوه بر فروش محصولات شیمیایی، مواد شیمیایی مورد نیاز درصنعت داروسازی را نیز برای شرکت های دارویی تامین می کند.

با توجه به تحریم ها و مشکلات فراوانی که در این بخش پیش آمده ، امیدواریم بتوانیم با توزیع صحیح محصولات شرکت سیگما آلدریچ و مرک آلمان (اصلی) کمکی به چرخه پیشرفت علم و تکنولوژی در کشور بنماییم. ازتماس با شرکت دانش پژوهان شیمی می توانید محصولات نایاب خود را در سریعترین زمان (حتی گاهی همان روز) سفارش درخواستی مورد نیاز خود را تحویل بگیرید. 2 ایمینوتیولان هیدروکلراید کد I6256

 

مشخصات محصول 2 ایمینوتیولان هیدروکلراید کد I6256

تشکیل 2-ایمینوتیولان های جایگزین N هنگامی که گروه های آمینه در پروتئین ها و پپتیدها توسط 2-ایمینوتیولان اصلاح می شوند. بیوشیمی تحلیلی (1996-05-05)
  • نام ماده : 2 – lminothiolane hydrochloride
  • نام مترادف : 2lT,2-Thiolanimine hydrochloride, Dihydro-2(3H)-thiophenimine hydrochloride, Traut,s reagent
  • کد محصول : l6256
  • CAS Number : 4781-83-3
  • جرم مولی : 137.63
  • Registry Number : 3620079
  • فرمول تجربی : C4H7NS . HCl
  • برند : سیگماآلدریج
  • کشور سازنده : آمریکا

خلاصه 2 ایمینوتیولان هیدروکلراید کد I6256

بخش اول

معرف 2 ایمینوتیولان هیدروکلراید کد I6256 برای معرفی گروه های تیول به پروتئین ها و پپتیدها با واکنش گروه های آمینه آنها استفاده می شود. در این مطالعه ، ما گزارش می دهیم که افزودنی تیول که در ابتدا با واکنش آمین با (IT-2 (4-mercaptobutyramidine ایجاد می شود ، ناپایدار است و با یک فرآیند مرتبه اول به یک محصول غیر تیول (یک 2-ایمینوتیولان N-جایگزین) با از دست دادن آمونیاک .

مواد افزودنی تیول مشتق شده از آمینهای با ارزش pKa پایین (تقریباً 8 ؛ به عنوان مثال ، گروههای آلفا آمینو در پپتیدها) سریعتر از آنهایی که از آمینهای با ارزش pKa بالا مشتق شده اند (9.5 مشابه ؛ به عنوان مثال ،بنزیل آمین ،اتانول آمین ، بقایای لیزین در پروتئین ها) سریعتر پوسیده می شوند.

با نیمه عمر در pH 8 بین 0.3 تا 3 ساعت در 23 درجه سانتیگراد ، و از 1 تا 44 ساعت در 0 درجه سانتیگراد . در مورد واکنش پپتیدها با IT-2 ، جایگزین های آلفا کربن نیز بر پوسیدگی مواد افزودنی اولیه تیول تاثیر می گذارد.

نمایندگی سیگماآلدریچ

فروش محصولات شرکت سیگماآلدریچ در ایران تحت نمایندگی انحصاری شرکت دانش پژوهان شیمی بوده و اگر نگاهی به سابقه شرکت سیگماآلدریچ آمریکا بیندازید، خواهید دید که این کمپانی در زمینه تولید محصولات شیمیایی در گروه های مختلف، بسیار درخشان عمل کرده و در حال حاضر در نزدیک به ۴۰ کشور دنیا، نمایندگی فعال دارد. بزرگترین تولید کنندگان جهانی مواد اولیه مورد نیاز کارخانه ها و واحدهای تولیدی خود را از مواد شیمیایی سیگماآلدریچ تهیه کرده و نام این برند در عرصه جهانی، شناخته شده و معتبر است. شرکت دانش پژوهان شیمی به عنوان نمایندگی سیگماآلدریچ  در ایران مفتخر است که بهترین کیفیت را همراه با قیمت مناسب و رقابتی، در اختیار مشتریان ایرانی قرار می دهد. مشتریان این شرکت عمدتاً شرکت های داروسازی ، دانشگاهها، مراکز تحقیقاتی، آزمایشگاهها ، مرکز رویان، و… می باشند.
بخش دوم 2 ایمینوتیولان هیدروکلراید کد I6256

پوسیدگی تیول اولیه به یک 2-ایمینوتیولان N-جایگزین شده برای واکنش بین بنزیل آمین و IT-2 با جداسازی N-benzyl-2-iminothiolane و مشخصه آن با تجزیه عنصری و طیف سنجی جرمی تایید شد. اگر گروه تیول تحت پوشش قرار گیرد، از پوسیدگی 4- مرکاپتو بوتیرامیدین جلوگیری می شود ، به عنوان مثال. گرم ، به شکل گروه دی سولفید ، یا در صورت اسیدی شدن محلول (pH 3 تا 4) . 2 ایمینوتیولان هیدروکلراید کد I6256

بنابراین ، هنگام استفاده از IT-2 در شکل گیری ترکیبات زیستی ، استفاده از تیل توصیه می شود. برای آمینهای pKa بالا ، محصول -N-hydroxy-2 و iminothiolane آمین اصلی را بازسازی می کند. برای آمینهای pKa کم ، محصول 2- ایمینوتیولان جایگزین N را می توان در pH 5 هیدرولیز کرد تا یک تیول پایدار با عملکرد آمید (4-mercaptobutyramidine با N- جایگزین) تولید شود.

قیمت – فروش 2 ایمینوتیولان هیدروکلراید کد I6256

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی بخصوص فروش 2 ایمینوتیولان هیدروکلراید کد I6256 می باشد. در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.  از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216   (ساعات تماس:8:30 الی 19)
021-66859220
واتساپ:09129618292  (ساعات تماس 24ساعت)