دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

ال لوسین کد L8000

محصول ال لوسین کد L8000 یکی از محصولات وارداتی توسط شرکت دانش پژوهان شیمی می باشد. این شرکت با واردات محصولات تولیدی کمپانی های مرک آلمان و سیگماآلدریچ توانسته به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های مطرح در دنیای شیمی شناخته شود. دانش پژوهان شیمی با عملکرد بسیار خوب و بی نظیر خود توانسته با واردات محصولات پر مصرف یا کم یاب زمان 3 تا 4 ماه برای واردات هر محصول را برای متقاضیان و مشتریان خود حذف کرده و نهایت در 2 روز سفارشات خود را به دست مصرف کنندگان گرامی برساند. یال لوسین کد L8000 کی از پر فروش ترین محصولات شرکت دانش پژوهان شیمی می باشد. این ماده از محصولات سیگما در شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ  در ایران می باشد . این شرکت آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی از جمله مواد شیمیایی سیگما آلدریچ با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است.

ال لوسین کد L8000

اطلاعات ال لوسین کد L8000 به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید ال لوسین کد L8000 سیگماآلدریچ می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت دانش پژوهان شیمی ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد. اثرات مکمل سازی لوسین و خروج سرم بر بیان ژن مسیر اسید آمینه شاخه دار و بیان پروتئین در سلول های چربی موش .
  • (Plos one (23/07/2014

محققان :

  • آبئرازاک کیستی
  • اسکایلا کارنی
  • خوان سی ویوار
  • مگان اس نایت
  • میلدرد ای پوینتر 
  • جودیت کی گواتمی
  • سوجویگوش
  • PMID25050624

چکیده ال لوسین کد L8000

اسیدهای آمینه شاخه ای ضروری (BCAA)، لوسین، والین و ایزولوسین، به طور سنتی  با رشد و نگهداری ماهیچه های اسکلتی، تولید انرژی، و تولید پیش سازهای انتقال دهنده عصبی و گلوکونوژنیک مرتبط هستند. شواهد اخیر از مطالعات مدل انسان و حیوان ارتباط بیشتری بین سطوحBCAA و چاقی ایجاد کرده است. با این حال، جزئیات مکانیسم تنظیم متابولیسم BCAA در طول چربی زایی تا حد زیادی نا شناخته است. ما بررسی کردیم که آیا بیان ژن ها و پروتئین های دخیل در متابولیسم BCAA به فرآیند تمایز سلول های چربی حساس هستند و به استرس مواد مغذی ناشی از گرسنگی یا بیش از حد BCAA پاسخ می دهند. موش 3T3-L1 Preadipocytes به چربی تحت شرایط کنترل و تحت شرایط مکمل ال لوسین کد L8000 یا خروج سرم تمایز قرار گرفتند.RNA و پروتئین ها در روزهای 0، 4 و 10 تمایز جداسازی شدند تا مراحل قبل از تمایز، تمایز اولیه و اواخر تمایز را نشان دهند.

لوسین کد L8000

کاربرد ال لوسین کد L8000

ال لوسین یک اسید آمینه ضروری برای بدن انسان است که باید از طریق مصرف مواد غذایی به بدن تامین شود. این اسید آمینه در مواد غذایی مانند گوشت، ماهی، تخم مرغ، حبوبات و محصولات شیری یافت می‌شود. ال لوسین به عنوان یکی از اجزای سازنده پروتئین‌ها در بدن و همچنین برای رشد و تقویت عضلات و حفظ سلامت پوست بسیار مهم است. با توجه به اینکه مصرف ال لوسین در مواد غذایی بسیار گسترده است، کد L8000 که به ال لوسین اختصاص داده شده است، می‌تواند در فرآیند تولید و توزیع محصولات غذایی ورزشی، مکمل‌های غذایی، محصولات لبنی و غیره به کار رود. از ال لوسین به عنوان یک مکمل غذایی، به ویژه در ورزش‌های استقامتی و بدنسازی نیز استفاده می‌شود به این دلیل که بهبود قابل توجهی در رشد و تعمیر عضلات بدن و همچنین کاهش زمان بازیابی پس از تمرین دارد. با این حال، باید به این نکته توجه داشت که مصرف هر گونه مکمل غذایی باید با رعایت نکات بهداشتی و توصیه پزشکان صورت گیرد.

نتایجی از کاربرد ال لوسین کد L8000

ال لوسین کد L8000 ،بیان 16 ژن متابولیسم BCAA توسط PCR کمی در زمان واقعی تعیین شد. بیان سطح پروتئین آمینو اسید ترانس آمیناز 2 شاخه دار (Bcat2) و آلفا کتو اسید دهیدروژناز زنجیره شاخه دار (Bckdha) با بلات ایمنی اندازه گیری شد. تحت شرایط کنترل، همه ژن ها القای بیان ژن را در طی مراحل اولیه آدیپوژنز (روز4) در مقایسه با روز 0 نشان دادند. مکمل سازی لوسین منجر به القای ژن های Bcat2 و Bckdha در طول تمایز اولیه و دیررس شد. تجزیه و تحلیل وسترن بلات تطابق شرایط خاص بین بیان ژن و پروتئین را نشان داد. خروج سرم منجر به سطوح پروتئین Bcat2 و Bckdha غیر قابل تشخیص در تمام نقاط زمانی شد. این نتایج نشان می دهد که بیان ژن های مرتبط با متابولیسم BCAA در طول تمایز سلول های چربی تنظیم می شوند و تحت تاثیر سطوح مواد مغذی قرار می گیرند. این نتایج بینش بیشتری در مورد چگونگی ارتباط متابولیسم BCAA با عملکرد بافت چربی ارائه می دهد و درک ما را از پاسخ transcriptomic این مسیر به تغییرات در دسترس بودن مواد مغذی گسترش می دهد.ال لوسین کد L8000

نمایندگی فروش مواد شیمیایی  سیگماآلدریچ – ال لوسین کد L8000

کمپانی سیگماآلدریچ  به عنوان  یکی از تولیدکنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت دانش پژوهان شیمی در ایران،  نمایندگی سیگما آلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد. این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید. این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است.. بیشتر بخوانید : مورین هیدرات کد M4008

قیمت – فروش مواد شیمیایی سیگماآلدریچ – دانش پژوهان شیمی

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی می باشد. می توان یکی از محصولات پر فروش ال لوسین کد L8000 سیگماآلدریچ می باشد نام برد. این شرکت در زمینه واردات و توضیع این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه  محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته. و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.  از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم. جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت فروش مواد شیمیایی میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.  

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)