دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

دکستران

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است. شما می توانید محصول دکستران کد D1662 را از این شرکت تهیه نمایید. همانطور که می دانید کمپانی سیگماآلدریچ یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی در دنیا به شمار می رود. به جرات می توان گفت که محصولات این برند معروف و نام آشنا را می توان در تمام آزمایشگاهها و مراکز تحقیقاتی یافت. دلیل آن هم تنها به خاطر کیفیت و تنوعی می باشد که مرک در محصولات خود دارد. کمپانی مرک در سال 2015 تصمیم به گسترش شعاع کاری خود شد، از این رو امتیاز شرکت بزرگ تولیدی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ را خریداری نمود و از آن پس محصولات مرک آلمان با لیبل مرک & سیگما روانه بازارهای جهانی شد.

دکستران

مایع مغناطیسی عاملدار شده با دکستران واسطه مغناطیسی هیپرترمی برای درمان موش های حاوی تومور جامد ارلیخ: ارزیابی های سم شناسی و هیستوپاتولوژیک زیست شناسی تومور: مجله انجمن بین المللی برای زیست شناسی و پزشکی رشدی (2013-12-03)
 • آنا لوئیزا میراندا-ویلا
 • کلی ریس یاماموتو
 • کلی لوپس کایادو میراندا
 • برنو نورونها ماتوس
 • مارکوس سلیو د آلمیدا
 • خوائو پائولو فیگویرو لونگو
 • خوزه د سوزا فیلهو
 • جولیانا منزس سوارس فرناندس
 • پاتریشیا پومتوروکائوروئه
PMID24292954

min

خلاصه

مایع ماگمیت عامل دار شده با دکستران (DexMF) برای درمان موش های حامل تومور جامد ارلیخ آزمایش شده است، که نشان دهنده استفاده بالقوه آن در واسطه مگنتوهایپرترمی در درمان سرطان سینه است. با این حال، اگرچه نانوذرات مغناطیسی تمایل به تجمع در بافت های تومور دارند، بخشی از نانومواد می تواند به جریان خون و سپس ارگانیسم برسد. هدف از این مطالعه بررسی اثرات سیستمیک حاد تزریق داخل توموری DexMF واسطه مغناطیسی هیپرترمی در درمان یک تومور جامد ارلیخ بالینی پیشرفته، ارزیابی شده از طریق آنالیزهای هیستوپاتولوژیک کبد، کلیه، قلب و طحال، سنجش دنباله دار، میکرونوکلئوس بود. آزمایش، هموگرام و سطوح سرمی بیلی روبین، آسپارتات آمینوترانسفراز، آلانین آمینوترانسفراز، گاما گلوتامیل ترانسفراز، آلکالین فسفاتاز، کراتینین و اوره. هیستوپاتولوژی و مورفومتری تومور برای ارزیابی تهاجمی و پسرفت آن استفاده شد. هیپرترمی واسطه DexMF در مهار تهاجمی تومور و در القای پسرفت تومور مؤثر بود، علاوه بر این که هیچ اثر سمی نشان نداد. ویژگی های فیزیکی آن نیز نشان می دهد که استفاده از آن در سایر کاربردهای پزشکی بی خطر است.نمایندگی سیگماآلدریچ

دکستران کد D1662

نانوذرات دکستران-دوکسوروبیسین/کیتوسان برای درمان تومور جامد. بررسی های میان رشته ای ویلی نانوپزشکی و نانوبیوتکنولوژی (06/01/2010)
 • ساویتا بیشت
 • آمارنات مایترا
PMID20049807

خلاصه

شیمی درمانی یک رویکرد درمانی عمده برای درمان سرطان های موضعی و متاستاز شده است. در حالی که عوامل شیمی درمانی قوی در لوله آزمایش امیدوار کننده به نظر می رسند، آزمایشات بالینی اغلب به دلیل فارماکوکینتیک نامطلوب، تحویل ضعیف، غلظت های موضعی پایین و تجمع محدود در سلول هدف شکست می خورند. پاتوفیزیولوژی عروق تومور و محفظه استرومایی یک مانع بزرگ برای تحویل موثر عوامل به تومورهای جامد است. پرفیوژن ضعیف تومور، شنت شریانی-وریدی، نواحی نکروزه و هیپوکسیک، و همچنین فشار بالای مایع بینابینی در برابر جذب مطلوب دارو موثر است. بنابراین، تحویل داروی هدفمند با استفاده از حامل‌های داروی ذرات با گردش طولانی مانند هیدروژل‌هایی با اندازه کنترل‌شده (قطر کمتر از 100 نانومتر) پتانسیل بسیار زیادی برای بهبود درمان سرطان با ارائه انتخابی غلظت‌های دارویی مؤثر درمانی در محل تومور دارد [از طریق افزایش نفوذپذیری و حفظ. (EPR) اثر] در حالی که عوارض جانبی نامطلوب را کاهش می دهد. این بررسی بر پیشرفت تحویل هدفمند داروی ضد سرطانی نانوذراتی مانند دوکسوروبیسین که به صورت شیمیایی با دکستران کونژوگه شده و در نانوذرات کیتوزان محصور شده است به تومور جامد با کاهش عوارض جانبی دارو متمرکز است. اندازه ذرات تنظیم شده و گردش طولانی این نانوذرات هیدروژل در خون به تجمع آنها در بافت تومور از طریق اثر EPR کمک می کند، همانطور که از رگرسیون قابل توجه حجم تومور مشهود است. سمیت قلبی دوکسوروبیسین را می توان با جفت کردن دارو با دکستران و محصور کردن آن در نانوذرات کیتوزان به حداقل رساند.

دکستران-min(1)قیمت – فروش دکستران کد D1662

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) دکستران کد D1662 می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم. پلی کاپرولاکتون کد سیگماآلدریچ 440744

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت دکستران کد D1662 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)