راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

فروش آنزیم دیاستاز کد 09962

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است. فروش آنزیم دیاستاز کد 09962 (تولید عسل) یکی از این محصولات می باشد. شما می توانید محصولات و اطلاعات تاریخچه کمپانی سیگما را از این شرکت تهیه نمایید. همانطور که می دانید سیگما یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی تخصصی در دنیا به شمار می رود.

به جرات می توان گفت که محصولات این برند معروف و نام آشنا را می توان در تمام آزمایشگاهها و مراکز تحقیقاتی یافت. دلیل آن هم تنها به خاطر کیفیت و تنوعی هست که سیگما در محصولات خود دارد. کمپانی مرک در سال 2015 تصمیم به گسترش شعاع کاری خود گرفت، از این رو امتیاز شرکت بزرگ تولیدی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ را خریداری نمود و از آن پس محصولات مرک آلمان با لیبل مرک & سیگما روانه بازارهای جهانی شد.

فروش آنزیم دیاستاز کد 09962

فروش آنزیم دیاستاز کد 09962 در شرکت دانش پژوهان شیمی صورت می پذیرد. این آنزیم با دو برند مرک و سیگماآلدریچ عرضه می گردد.این ماده (آنزیم دیاستاز Diastase enzyme) را با نام آنزیم ضد سرطان می شناسند. این آنزیم باعث می شود تمامی چربی های انباشته شده در رگ ها و اطراف جداره های قلب را از بین ببرد و سلامتی قلب را تضمین نماید.

آنزیم دیاستاز را تنها می توان در عسل های طبیعی بدست آورد و به این دلیل این ماده ارزشمند و شفا بخش به کلی در عسل های تقلبی و دست ساز یافت نمی شود.حتما این آنزیم را در گذشته در عسل های طبیعی مشاهده نموده اید. و حتما به اشتباه آن را شکر نامیده اید. باید گفت عسل طبیعی به دلیل آنزیم دیاستاز سفت می شود. معمولا برای سفت شدن عسل از اصطلاح شکرک زدن استفاده می کنند.

این نوع شکرک زدن بر خلاف تصور عمومی نشانه ای بر تقلبی بودن عسل نیست . بلکه می توان گفت این علامتی است که عسل در یک فرایند طبیعی و در پی فعالیت و تلاش زنبورهای عسل فا تشکیل شده است. گرچه زمانی که شکرک حاصل از دیاستاز را بین دو انگشت لمس می کنید. با دانه هایی مواجه می شوید که درست شبیه شکر می باشند. اما باید گفت این دانه ها هیچ شباهتی به شکر ندارند.

برخی تصور می کنند این دانه در نتیجه تغذیه زمستانی زنبورها در عسل پدید آمده است. اما این باور نیز کاملا اشتباه است. کندو داران (زنبور داران) در طول فصل زمستان که محیط فاقد گل می باشد از محلول آب و شکر برای تغذیه زنبورهای فا استفاده می کنند. اما زنبور پس از تغذیه از این محلول،.شکر را در فرایندی به قند کاملا متفاوتی تبدیل می کند.

 

آنزیم دیاستاز کد 09962

مشخصات محصول آنزیم دیاستاز کد 09962

  • نام ماده : دیاستاز
  • نام لاتین : Diastase form Aspergillus oryzae
  • کد : 09962
  • بسته بندی : 100 گرمی – 500 گرمی
  • CAS Number : 9000-92-4
  • MDL number : MFCD00081555
  • EC Number : 232-567-7
  • NACRES : NA.54

خبر فوری

کاربرد آنزیم دیاستاز کد 09962

آنزیم دیاستاز (Diastase) یک آنزیم هیدرولازی است که قابلیت هضم کردن کربوهیدرات‌ها را دارد. این آنزیم به طور اصلی در مخلوط‌های غذایی مانند عسل و جوهره‌ی شیرین‌کننده‌ها (مثل سیروپ قلب نخل) یافت می‌شود.

از این آنزیم برای تعیین میزان قند موجود در مواد غذایی و نیز تشخیص کیفیت عسل استفاده می‌شود. در این فرآیند، نمونه‌ی غذایی با آنزیم دیاستاز ترکیب شده و سپس میزان قند موجود در آن به کمک رنگزایی اندازه‌گیری می‌شود.

همورد دیگر استفاده از آنزیم دیاستاز در صنایع غذایی روغن‌کشی است. در این فرآیند، آنزیم دیاستاز به عنوان کاتالیزور برای تجزیه‌ی کربوهیدرات‌های موجود در دانه‌های روغنی مانند سویا و ذرت به کار می‌رود تا روغن با کیفیت و با درصد اسیدهای چرب صحیح تولید شود.

به طور کلی، آنزیم دیاستاز به عنوان یک آنزیم هیدرولازی مهم در صنایع غذایی و تشخیصی به کار می‌رود.

آنزیم دیاستاز و عسل

آنزیم دیاستاز به طور طبیعی در عسل وجود دارد و میزان آن ممکن است بسته به نوع عسل متفاوت باشد. از این رو، میزان آنزیم دیاستاز می‌تواند به عنوان یکی از شاخص‌های کیفیتی برای تعیین کیفیت و اصالت عسل مورد استفاده قرار گیرد.

معمولاً، میزان آنزیم دیاستاز در عسل به عنوان یکی از شاخص‌های کیفیتی بررسی می‌شود. اگر میزان آنزیم دیاستاز در عسل پایین باشد، این ممکن است نشان دهنده‌ی افت کیفیت و یا اصالت عسل باشد. بنابراین، برای اطمینیان از کیفیت و اصالت عسل، بررسی میزان آنزیم دیاستاز در آن می‌تواند مفید باشد.

علاوه بر این، میزان آنزیم دیاستاز در عسل می‌تواند به عنوان یک شاخص برای ارزیابی درجه بلوغ عسل استفاده شود. با گذشت زمان، میزان آنزیم دیاستاز در عسل کاهش می‌یابد و این نشانگر بلوغ و رسیدن عسل به وضعیت پایدار است.

همچنین، آنزیم دیاستاز می‌تواند به عنوان عاملی برای افزایش فعالیت آنزیم‌های دیگر در معده و روده‌ها استفاده شود. بنابراین، مصرف عسل که حاویت دیاستاز دارد، ممکن است به عنوان یک روش طبیعی برای بهبود عملکرد گوارش و هضم غذا به کار گرفته شود. با این حال، در صورتی که شما به علت حساسیت یا بیماری خاصی از مصرف عسل یا آنزیم دیاستاز نگران هستید، بهتر است با پزشک خود مشاوره کنید.

فروش آنزیم دیاستاز کد 09962

آیا آنزیم دیاستاز در صنعت داروسازی هم کاربرد دارد؟

آنزیم دیاستاز در صنعت داروسازی نیز کاربرد دارد. برای مثال، این آنزیم در فرآیند تولید برخی داروهای که مقدار قابل توجهی از کربوهیدرات در ترکیبات آنها وجود دارد، مانند داروهای قرص آسپرین و برخی دیگر از داروهای مسکن استفاده می‌شود.

همچنین، آنزیم دیاستاز در تولید برخی داروهای که برای جذب بهتر توسط بدن، به صورت فرمولاسیون‌های خاص تهیه می‌شوند، مانند داروهای آنتی‌بیوتیک و ویتامین‌ها نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

به طور کل، آنزیم دیاستاز در صنعت داروسازی به دلیل قابلیت هیدرولیز کربوهیدرات‌ها و تولید فرمولاسیون‌های خاص، کاربرد دارد.

قیمت – فروش فروش آنزیم دیاستاز کد 09962

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات  سیگماآلدریچ  آنزیم دیاستاز کد 09962 می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید. و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت آنزیم دیاستاز کد 09962 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

بازدیدها: 20

 چکونه می توانیم کمکتان کنیم؟