دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر (LPS L2654)

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است. لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر (LPS L2654) یکی از این محصولات است . شما می توانید محصولات و اطلاعات تاریخچه کمپانی سیگماآلدریچ را از این شرکت تهیه نمایید. همانطور که می دانید شرکت سیگماآلدریچ یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی در دنیا به شمار می رود.

شرکت دانش پژوهان شیمی  نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید مواد شیمیایی سیگماآلدریچ  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر (LPS L2654)

مشخصات محصول :

 • نام لاتین : Lipopolysaccharides from Escherichia coli O26:B6
 • کد: L2654
 • بسته بندی : 1MG
 • مترادف (ها): LPS
EC No: 297-473-0

لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر (LPS L2654) برای بیرون آمدن ترشح سیتوکین استفاده شده. PBNC توسط سلول های دندریتیک مغز استخوان موش و موشهای نجومی می باشد. (LPS) لیپوپلی ساکاریدها اجزای مشخص دیواره سلولی باکتری های گرم منفی و یک بخش لیپیدی آن سلول های ایمنی ذاتی را توسط LPS هستند. تحریک ، Toll عضوی از خانواده پروتئین گیرنده های ، (Toll-4 (TLR4 گیرنده را تشخیص می دهد. لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر (LPS L2654)

لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر (LPS L2654)

اقدامات

LPS سازنده اصلی دیواره سلولی اکثر باکتری های گرم منفی است، این یک آنتی ژن بسیار ایمن ساز با توانایی افزایش پاسخ های ایمنی به آنتی ژن های مشتق B است .همچنین به عنوان یک میتوژن خاص برای لنفوسیت های LPS شده از مغز استخوان در موش ها، خرگوش ها، مرغ ها ، گاوها، همسترها و انسان عمل می کند.

بازسازی 

Y لیپوپلی ساکاریدها به صورت پودهای لیوفیلیزه و تحت تابش ارائه می شوند. برای باز سازی ، 1 میلی لیتر محلول نمکی متعادل یا محیط کشت استریل را به ویال (1میلی گرم) اضافه کنید و به آرامی بچرخانید تا پودر حل شود. محلول بازسازی شده ممکن است با استفاده از محلول نمکی متعادل استریل یا محیط کشت بافت، به غلظتهای کار مورد نظر رقیق شود.

لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر (LPS L2654)

تجزیه و تحلیل رونویسی مکانیسم تحمل میگوی آخوندکی (Oratosquilla oratoria) را تحت چالش لیپوپلی ساکارید نشان می دهد. لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر (LPS L2654)

ACS omega (18-02-2020)

محققان :

 • Daizhen Zhang
 • Peisong Zhao
 • Jun Liu
 • Tingting Qi
 • Qiuning Liu
 • Senhao Jiang
 • Huabin Zhang
 • Zhengfei Wang
 • Boping Tang
 • Ge Ding

PMID32064393

خلاصه سنتز لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر (LPS L2654)

لیپوپلی ساکارید (LPS)، جزء اصلی دیواره سلولی باکتری های گرم منفی، در نظر گرفته می شود که منجر به ایجاد برخی بیماری ها در سخت پوستان تجاری می شود. با این حال، میگوهای آخوندکی Oratosquilla oratoria (Crustacea: Stomatopoda) دارای نشاط و توانایی قوی برای مقاومت در برابر بیماری هستند.

برای مطالعه مکانیسم تحمل میگوی آخوندک، تجزیه و تحلیل رونوشت در هپاتوپانکراس O. oratoria تحت بررسی چالش LPS انجام شد. در مجموع، 84547044 قرائت تمیز از رونوشت ها به دست آمد (به ترتیب 43159230 در OP (شاهد)، 41387814 در OL (درمان). Unigenes، طولانی ترین رونوشت هر ژن، با طول کل 68318880 جفت باز و تعداد کل 100978 به دست آمد.

8369 (8.28٪) از unigenes با موفقیت در همه پایگاه های داده و 54888 (54.35٪) در حداقل یک پایگاه داده حاشیه نویسی شدند. در نهایت، 1012 ژن بیان متفاوت (DEGs) شامل 439 و 573 نشان دادند که به طور قابل توجهی بین OL و OP تنظیم مثبت و کاهش یافتند. علاوه بر این، آن دسته از DEG ها که فقط در OL یا OP بیان شده اند 8.99٪ را تشکیل می دهند.

طبقه‌بندی عملکردی بر اساس GO و KEGG نشان داد که دسته‌های غنی‌سازی رایج برای DEG‌ها «متابولیک آمینو قند» و «هموستاز سلولی» هستند و پیشرفت متابولیک مواد مغذی و هموستاز در سلول‌ها در مواجهه با شرایط محیطی متغیر مهم است. لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر (LPS L2654)

تجزیه و تحلیل برهمکنش پروتئین-پروتئین پروتئین ها، β-اکتین (ACTB_G1)، زیرواحدهای پروتئین کمپلکس T (TCPs)، پروتئین های شوک حرارتی (HSPs)، پروتئین شبه هیدروکسی استروئید دهیدروژناز 2 (HSDL2)، عضو خانواده کینزین 5 (KIF5)، متیل گلوتاکونیل را مشخص کرد. -CoA هیدراتاز (AUH) و زنجیره سنگین میوزین (MYH) ممکن است در پاسخ به چالش LPS نقش کلیدی ایفا کنند.

این مطالعه پایه‌ای را برای بررسی بیشتر روش سازگاری احتمالی که O. oratoria در یک چالش باکتریایی زنده می‌ماند، ایجاد کرد.

لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر (LPS L2654)

خرید لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر(LPS) کدL2654

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی این ماده با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر(LPS) کدL2654 با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

قیمت – فروش لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر(LPS) کدL2654

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی، آزمایشگاهی و صنعتی بخصوص فروش لیپولی ساکاریدها از اشرشیا کلر (LPS L2654) می باشد .این شرکت با شرایط تحریم های ظالمانه توانسته از طریق کشورهای همسایه محصولات نایاب را وارد و با هزینه های بسیار بالا دپو کند تا بتواند در صورت نیاز و در کمترین زمان ممکن این محصولات را به دست مصرف کنندگان برساند که در زمینه واردات و توضیع این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است.

عمده مشتریان شرکت دانش پژوهان شیمی دانشگاهها و مراکز تحقیقاتی و آزمایشگاهها می باشند .شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)