دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

لیپوپلی ساکاریدlps کدl2630

شرکت دانش پژوهان شیمی بزرگترین وارد کننده مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص محصولات (مرک آلمان ، سیگماآلدریچ ، فلوکا ، شارکو ، آلفاایسر) می باشد. دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی در ایران است که شما محققان گرامی می توانید طی تماس تلفنی از موجودی و قیمت محصولات اطلاع حاصل فرمایید. افتخار شرکت دانش پژوهان شیمی ارائه محصولات نایاب است.

توضیحات لیپوپلی ساکارید

لیپوپلی ساکاریدها (LPS) اجزای مشخصه دیواره سلولی باکتری های گرم منفی هستند. یک مولکول LPS معمولی دارای لیپید A (یک فسفولیپید مبتنی بر گلوکزامین)، یک الیگوساکارید هسته نسبتا کوتاه و یک پلی ساکارید دیستال (O-آنتی ژن) است. LPS ها به یکپارچگی غشای خارجی کمک می کنند و از سلول در برابر اثر نمک های صفراوی و آنتی بیوتیک های چربی دوست محافظت می کنند.

آنها سلول های میزبان را از طریق TLR2 و TLR4 (گیرنده های مشابه) تحریک می کنند. این تحریک منجر به تولید سیتوکین های مختلف پیش التهابی مانند TNFα (فاکتور نکروز تومور)، IL-1 (اینترلوکین 1) و IL-6 می شود.
این محصول فنل استخراج شده از سروتیپ اشریشیا کلی O111:B4 است. سویه منبع از یک مجموعه خصوصی است. این سروتیپ LPS برای تحریک سلول های B و القای NOS (نیتریک اکسید سنتاز) در سلول های کبدی انسان استفاده شده است.

L2630

Sigma-Aldrich

Lipopolysaccharides from Escherichia coli O111:B4

purified by phenol extraction

Synonyme(s):LPS
Numéro EC:297-473-0
Numéro MDL:MFCD00164401
NACRES:NA.25
 

کاربرد لیپوپلی ساکارید

لیپوپلی ساکاریدها (LPS) از Escherichia coli O111:B4 برای تحریک ماکروفاژها استفاده شده است. آنها برای آماده سازی LPS در موش ها استفاده شده اند.
لیپوپلی ساکاریدها (LPS) اجزای مشخصه دیواره سلولی باکتری های گرم منفی هستند. LPS و بخش لیپید A آن، سلول‌های سیستم ایمنی ذاتی را توسط گیرنده Toll مانند 4 (TLR4)، یکی از اعضای خانواده پروتئین گیرنده‌های Toll مانند، که الگوهای مولکولی مرتبط با بیماری‌زا (PAMPs) رایج را تشخیص می‌دهد، تحریک می‌کنند.

بسته بندی لیپوپلی ساکارید

10، 25، 100 میلی گرم در بطری پلی

یادداشت آماده سازی لیپوپلی ساکارید

این محصول در آب (5 میلی‌گرم بر میلی‌لیتر) یا محیط کشت سلولی (1 میلی‌گرم بر میلی‌لیتر) محلول است و محلول زرد تیره و کم‌رنگی به دست می‌دهد. محلول غلیظ تر، اگرچه هنوز مه آلود (20 میلی گرم در میلی لیتر) در آب نمک پس از گرداب و گرم شدن تا 70-80 درجه سانتیگراد به دست آمده است. لیپوپلی ساکاریدها مولکول هایی هستند که در هر حلال میسل تشکیل می دهند. محلول های مه آلود در آب و سالین بافر فسفات مشاهده می شود. حلال های آلی محلول های شفاف تری نمی دهند. متانول یک سوسپانسیون کدر با شناورها ایجاد می کند، در حالی که آب یک محلول مه آلود همگن تولید می کند.

لیپوپلی ساکاریداطلاعات لیپوپلی ساکارید L2630

اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید لیپوپلی ساکارید L2630 سیگماآلدریچ می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید. شرکت دانش پژوهان شیمی ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی فروش مواد شیمیایی  سیگماآلدریچ

کمپانی سیگماآلدریچ  به عنوان  یکی از تولیدکنندگان برتر جهانی، در زمینه موادشیمیایی آزمایشگاهی، محسوب می شود. شرکت دانش پژوهان شیمی در ایران،  نمایندگی سیگماآلدریچ  را به صورت انحصاری دراختیار داشته. و محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را  در ایران به عهده دارد، همراهی می نماید.

این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است..

قیمت – فروش مواد شیمیایی سیگماآلدریچ – دانش پژوهان شیمی

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی می باشد. می توان یکی از محصولات پر فروش لیپوپلی ساکارید L2630سیگماآلدریچ  می باشد نام برد. این شرکت در زمینه واردات و توضیع این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه  محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته. و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید. 

از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم. جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید مواد شیمیایی میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

 

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)