راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

شماره های تماس:

66859216 – 66859220

09129618292

نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرکMERCK[smartslider3 slider=”3″]

نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرکMERCKمحصولات دانش پژوهان شیمی

[elements_carousel items=”1″ mouse_drag=”no” autoplay_speed=”3000″ slide_speed=”200″ pagination_speed=”200″ rewind_speed=”200″ tablet_items=”2″ mobile_items=”1″][product_category per_page=”4″ columns=”4″ orderby=”menu_order title” order=”ASC” category=”%d9%86%d9%85%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%af%da%af%db%8c-%d9%85%d8%b1%da%a9-%d8%a2%d9%84%d9%85%d8%a7%d9%86″][product_category per_page=”4″ columns=”4″ orderby=”modified” order=”ASC” category=”%d9%86%d9%85%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%af%da%af%db%8c-%d9%85%d8%b1%da%a9″][/elements_carousel]

درباره شرکت دانش پژوهان شیمی

شرکت دانش پژوهان شیمی،نمایندگی مرک آلمان،نمایندگی مرک در ایران ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. که کلیه محصولات مواد شیمیایی،آزمایشگاهی و کلیه محصولات مرک را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.یکی از بزرگترین واردکنندگان و فروشندگان فروش مواد شیمیایی مرک (MERCK) آلمان و سیگماآلدریچ و آزمایشگاهی و صنعتی می باشد.که در زمینه واردات و توزیع این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

شما می توانید آخرین اخبار گروه دانش پژوهان شیمی را که نماینده اصلی فروش مواد شیمیایی،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک(MERCK) ،سیگماآلدریچ و  مرک آلمان هستند را به راحتی دنبال کنید!

زمینه اصلی فعالیت شرکت مرک شامل موارد زیر می باشد:

  • تولید مواد شیمیایی
  • تولید مواد دارویی
  • داروسازی
  • علوم زیستی
  • بیوتکنولوژی
  • لوازم بهداشتی
  • لوازم آرایشی
  • انواع محصولات پلاستیکی

نمایندگی مرک آلمان (Merck) با توجه به نیازهای جامعه در زمینه استفاده از مواد شیمیایی فعالیت می کند.شرکت مرک آلمان،بزرگترین تولید کننده مواد شیمیایی آزمایشگاهی است که با نام گروه مرک شناخته می شود.این شرکت در سال ۱۶۶۸ تأسیس شد و می توان گفت قدیمی ترین شرکت شیمیایی و دارویی درجهان است.این شرکت در آلمان شروع به فعالیت کرد و دفتر اصلی آن در شهر دارمشتات می باشد.

محصولات در نمایندگی ایران

محصولاتی که در نمایندگی ایران هستند،کاملا تضمین شده هستند از جمله شرکت دانش پژوهان شیمی،نمایندگی مرک آلمان،نمایندگی مرک در ایران و هر کدام از مواد،دارای فرم گارانتی می باشند.گارانتی مواد و یا داروهای شیمیایی در مورد عدم پاسخ مواد شیمیایی نسبت به تست های آزمایشگاهی می باشد.در صورتی که این تست ها به خوبی پاسخ ندهند، نمایندگی وظیفه دارد مواد و داروهای شیمیایی را از مشتری بازگیرد.

نمایندگی شرکت دارویی مرک در ایران

از فعالیت های مهم شرکت مرک آلمان در زمینه ی تولید مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی می توان به تولید مواد شیمیایی لازم برای تولید دارو ها می باشد. نمایندگی شرکت دارویی مرک در ایران وجود ندارد و شرکت دانش پژوهان شیمی علاوه بر فروش محصولات شیمیایی صنعتی مواد شیمیایی مورد نیاز در صنعت داروسازی را نیز برای شرکت های دارویی تامین می کند.

تاکنون افتخار داشته ایم با بیش از ۱۰ شرکت دارویی به شکل مستقیم و با بیش از ۲۰ شرکت دارویی به شکل غیر مستقیم همکاری داشته باشیم. شرکت های دارویی مختلف برای سفارش مواد شیمیایی مورد نیاز خود می توانند از طریق شماره های تماس با ما در ارتباط باشند.