دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

گلیکولیک اسید (اسیدهیدروکسی استیک) کد124737

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است. شما می توانید محصول گلیکولیک اسید (اسیدهیدروکسی استیک) کد124737 را از این شرکت تهیه نمایید. همانطور که می دانید کمپانی مرک آلمان یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی در دنیا به شمار می رود.

به جرات می توان گفت که محصولات این برند معروف و نام آشنا را می توان در تمام آزمایشگاهها و مراکز تحقیقاتی یافت. دلیل آن هم تنها به خاطر کیفیت و تنوعیست که مرک در محصولات خود دارد. کمپانی مرک در سال 2015 تصمیم به گسترش شعاع کاری خود شد، از این رو امتیاز شرکت بزرگ تولیدی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ را خریداری نمود و از آن پس محصولات مرک آلمان با لیبل مرک & سیگما روانه بازارهای جهانی شد.

شرکت دانش پژوهان شیمی  نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید مواد شیمیایی سیگماآلدریچ  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

گلیکولیک اسید (اسیدهیدروکسی استیک) کد124737

شرکت سیگماآلدریچ یکی از بزرگترین و معروف ترین شرکت های تولید کننده مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص در بخش محصولات  سیگما از جمله گلیکولیک اسید (اسیدهیدروکسی استیک) کد124737 می باشد. این کمپانی در بین تولید کنندگان محصولات دارویی، محققان، دانشمندان، دانشجویان، آزمایشگاهها و … از محبوبیت بالایی برخوردار است . محصول گلیکولیک اسید (اسیدهیدروکسی استیک) کد124737، نیز یکی از این محصولات تولید شده با برند سیگماآلدریچ می باشد.

فروش محصولات این کمپانی بخصوص محصولات نایاب سیگماآلدریچ را می توانید از شرکت دانش پژوهان شیمی تهیه نمایید، این شرکت به دلیل تحریمها توانسته با ایجاد نمایندگی در کشور همسایه، این محصولات را وارد و به دست مصرف کنندگان یخصوص مشتریان خاص و قدیمی خود برساند.

اسیداسیدهیدروکسی استیککد124737

مشخصات ماده گلیکولیک اسید (اسیدهیدروکسی استیک) کد124737

 • کد : 124737
 • مترادف : اسید هیدروکسی استیک
 • وزن مولکولی : 76.05
 • فرمول خطی : HOCH 2 COOH

خلاصه اول گلیکولیک اسید (اسیدهیدروکسی استیک) کد124737

اسید گلیکولیک یک اسید هیدروکسی است.

محلول های این ماده با غلظت 70% و دامنه Ph08/0 تا 75/2 به طور گسترده به عنوان مواد لایه بردار شیمیایی سطحی استفاده می شوند.الیگومرها یا پلیمرهای مختلفی از اسید لاکتیک و / یا گلیکولیک (با وزن مولکولی کم) تهیه شده است. این ماده را می توان از طریق بیوسنسورهای شیمی لومینسانس تزریق جریان همراه با بافت گیاهی تعیین کرد، که می توان به عنوان سنسور جریان زیست سنجی مبتنی بر بافت گیاهی و حسگر جریان شیمی لومینسانس استفاده شود.

کاربرد گلیکولیک اسید (اسیدهیدروکسی استیک) کد124737

از PLGA-PEG گلیکولیک اسید(هیدروکسی استیک اسید)در تهیه کوپلیمر پلی = PEG ، پلی PLGA (لاکتیک / گلیکولیک = PLGA) اتیلن گلیکول استگلیکولیک اسید (اسیدهیدروکسی استیک) کد124737--min

 

گلیکولیک اسید (اسیدهیدروکسی استیک) کد124737

استفاده از اسید گلیکولیک به عنوان یک لایه بردار

کلینیک های پوست (01-04-1995)

محققان :

 • ح مراد
 • ا ت شامبان
 • پی اس پرمو

PMID7600706

خلاصه دوم گلیکولیک اسید (اسیدهیدروکسی استیک) کد124737

اسید گلیکولیک یکی از اعضای خانواده AHA است که به طور طبیعی در غذاها وجود دارد و برای قرن ها به عنوان یک درمان جوانسازی پوست استفاده می شود. اخیرا ثابت شده است که یک لایه بردار همه کاره است و اکنون به طور گسترده برای درمان بسیاری از نقایص اپیدرم و درم پاپیلاری با قدرت های مختلف، بسته به شرایط تحت درمان، از 20٪ تا 70٪ استفاده می شود. گلیکولیک اسید (اسیدهیدروکسی استیک) کد124737

تقریباً افراد با هر نوع پوست و رنگی کاندید هستند و تقریباً هر ناحیه از بدن را می توان لایه برداری کرد. چند هفته قبل از لایه برداری، ممکن است پوست با ترتینوئین موضعی یا اسید گلیکولیک آماده شود، و بلافاصله قبل از لایه برداری، پوست ممکن است با عوامل مختلف چربی زدایی شود. پس از لایه برداری پوست از نظر هرگونه عارضه ای مانند هایپرپیگمانتاسیون و عفونت به دقت مشاهده می شود.

نتایج با لایه برداری سریال و استفاده خانگی از ترتینوئین یا اسید گلیکولیک و همچنین اجتناب از نور خورشید حفظ می شود. اسید گلیکولیک را می توان همزمان با TCA اعمال کرد و تکنیک دیگری برای لایه برداری با عمق متوسط است. مقایسه 35 درصد پوست تیمار شده با TCA با 70 درصد پوست تیمار شده با اسید گلیکولیک که از نظر بافت شناسی در زمان های مختلف بررسی شده است، تغییرات مشابهی را در پروتئین های بافت همبند درم پاپیلاری، نکروز اپیدرمی که فقط با TCA مشاهده می شود، و بازگشت 2 سال بعد از لایه برداری به ظاهر قبل از درمان را نشان می دهد.

گلیکولیک اسید (اسیدهیدروکسی استیک) کد124737

رادیوامونواسی اسید گلیکوکولیک سرم، تست های آزمایشگاهی استاندارد عملکرد کبد و یافته های بیوپسی کبد: مطالعه

مقایسه ای کودکان مبتلا به بیماری کبدی. گلیکولیک اسید (اسیدهیدروکسی استیک) کد124737

مجله آسیب شناسی بالینی (1982-09-01)

محققان :

 • A Matsui
 • H T Psacharopoulos
 • A P Mowat
 • B Portmann
 • G M مورفی

PMID7119120

گلیکولیک اسید (اسیدهیدروکسی استیک) کد124737--min

خلاصه سوم گلیکولیک اسید (اسیدهیدروکسی استیک) کد124737

اسید گلیکوکولیک سرم (SGC) در 277 نمونه از 122 کودک مبتلا به اختلالات کبدی صفراوی و از 23 فرد سالم همسان با سن با روش رادیوایمونواسی اندازه گیری شد. در بیماران مبتلا به بیماری کبد صفراوی، SGC اغلب غیرطبیعی (83%) از مقادیر آلبومین سرم (7%)، زمان پروترومبین (17%)، بیلی روبین (22%)، آلکالین فسفاتاز (45%)، آسپارتات ترانس آمیناز (57%) بود. و گاماگلوتامیل ترانس پپتیداز (63%). فراوانی تجمعی ناهنجاری این شش آزمون با SGC به تنهایی برابر بود.

غلظت اسید گلیکوکولیک سرم در 13 بیمار که سایر آزمایشات عملکرد کبد در آنها نرمال بود، افزایش یافت. دو مورد از این افراد دارای شواهد بالینی و بافت‌شناسی بیماری کبدی بودند، در حالی که چهار مورد فیبروز یا سیروز کبدی ثابت شده با بیوپسی و دو نفر از سه مورد با هپاتیت فعال مزمن در حال بهبودی متعاقباً عود کردند. چهار بیمار تاکنون هیچ شواهد بالینی یا بیوشیمیایی دیگری مبنی بر ادامه بیماری کبدی ندارند. گلیکولیک اسید (اسیدهیدروکسی استیک) کد124737

اسید گلیکوکولیک سرم در هفت کودک مبتلا به آسپارتات ترانس آمیناز یا گاماگلوتامیل ترانس پپتیداز غیرطبیعی که در آنها مشکوک قوی به بیماری مهم کبدی وجود دارد، طبیعی بود. طیف گسترده ای از مقادیر SGC با همپوشانی مشخص بین مقادیر موجود در موجودیت های بیماری مختلف مورد مطالعه پیدا شد. مقدار SGC به غلظت سرمی آسپارتات ترانس آمیناز و گاماگلوتامیل ترانس پپتیداز مربوط می شود اما به سایر آزمایشات عملکرد کبد مربوط نمی شود.

غلظت اسید گلیکوکولیک سرم در ارتباط با شدت ناهنجاری بافت شناسی در 25 بیوپسی از راه پوست کبد در نظر گرفته شد. میزان افزایش SGC به وجود یا درجه شدت بافت‌شناسی ادم در مجاری پورتال، اختلال در صفحه محدودکننده، فیبروز پارانشیمی و نکروز سلول‌های کبدی مربوط می‌شود، اما به سایر ویژگی‌های بافت‌شناسی مربوط نمی‌شود.

بروز بسیار بالای مقادیر غیرطبیعی SGC که در این مطالعه یافت شد نشان می دهد که در یک سرویس معمولی بستری و سرپایی، تعیین SGC یک شاخص عملی و حساس از وجود بیماری قابل توجه کبدی است، اما برای شناسایی جامع آن آسپارتات ترانس آمیناز و گاماگلوتامیل ترانس پپتیداز نیز باید انجام شود. مشخص.

بیشتر بخوانید : پروژسترون 4- کد P0130

قیمت – فروش گلیکولیک اسید (اسیدهیدروکسی استیک) کد124737

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی، آزمایشگاهی بخصوص فروش  گلیکولیک اسید (اسیدهیدروکسی استیک) کد124737 می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

 

راههای ارتباطی 
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220   (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (ساعات تماس 24ساعت)